Atsiliepimai

Atsiliepimai apie Gintarės Davainienės vestus seminarus ir paskaitas bei knygą „Svajonę paversk tikrove”.

Laba diena,
Ačiū už vakar dienos paskaitą apie sielos pašaukimą. Į paskaitą atėjau dėl to, kad perskaičiau jūsų knygą. Noriu dar padėkoti, kad rašėte ne tik apie norus norėti, nes tokios literatūros dabar apstu, bet ir apie gėrį, prasmę bei Dievo valią tuose noruose. Beje, jūsų knyga man patiko tuo, kad parašyta geru stiliumi, suprantama, aiški, informacija išdėstyta taip, kad paprasta ją perimti į save, tad dėkui jums ir redaktorei, kad man kaip skaitytojai buvo paprasta 🙂 Aš pati daugiau nei dešimt metų dirbu su tekstais, tad visuomet šiuos dalykus stebiu.
Laimingai,
Justina K., 2019-09-23

Laba diena,
Norėjau padėkoti už penktadienio paskaitą „21 žingsnis svajonės išsipildymo link“… Gintare, jūs nuostabi! Man ir mano draugei suteikėt sparnus:) Išėjom pakylėtos… Ačiū jums už tai! Gražios dienos!
Valentina, 2016-03-31

Laba diena p. Gintare,
Labai ačiū už medžiagą ir žinoma Jūsų paskaitą.
Tiesa pasakius, Jūsų paskaitoje nebuvo nieko naujo, ko nebūčiau girdėjusi ar žinojusi, išskyrus pratimą „Galiu daugiau” (tiesiog fantastiška ☺)
Bet užkabino ir labai stipriai. „Kalta” greičiausiai Jūsų charizma ir besąlyginis tikėjimas tuo, ką darote, tiesiog į paviršių išsiliejusi Jūsų laisva asmenybė.
Pinigus suvokiu, kaip laisvės laipsnį ir supratau kokia esu įsispraudus į sistemos rėmus – taip reikia, tokia pareiga, esu atsakinga, taip nedaroma, tu nesugebėsi, pažiūrėk kiek tau metų ir t.t…. (čia mano pasąmonė). Ačiū priminėt, labai vertinu M. Norbekovą, tiesiog buvau jį kažkur užgrūdus atmintyje, vis per naujus ieškojimus. Jo meditacija nuostabi, netradicinė ir nuskambėjo visai netikėtu kampu. Manau, kad man pirmiausiai reiktų pakelti savivertę, čia nėra lengva pusamžiai moteriai 😉  ir labiau pasitikėti intuicija.
Dėkoju dar kartą už įkvėpimą.
 
Su pagarba
Ramunė V., 2015-10-12 (po paskaitos „Gausos sąmonė“)

Miela Gintare,
Jūsų paskaitoje buvau tik kartą, todėl vertinti kaip ir neturiu teisės. Galiu pasidalinti savo pastebėjimais.
Pirma, seminaras buvo informatyvus.
Pateikėte daug susistemintos medžiagos (įsivaizduoju, kokį darbą atlikote). Tai galėtų būti net kelių seminarų / paskaitų kursas. Mano nuomone, mes – skubantys vartotojai – tai labai vertiname.
Antra, labai pagirtina, kad seminarą vedėte atskleidžiant metodikas pavyzdžiais, o teoriją (mokslinius šaltinius) paminėjote praktikai pagrįsti. Tai labai stipru. Dažniausiai seminarus lydi teorija su keliais pavyzdžiais (Lietuvoje). Todėl Jūsų paskaitą ir vadinu seminaru.
Trečia, Jūs kaip Mokytoja/Trenerė dirbate sistemingai: seminaro metu gavau informacijos (žinių), praktiškai taikiau metodus, pasitikslinimui ir įtvirtinimui gavau teorinės medžiagos.
Praleistas laikas buvo naudingas, pozityvus ir jaukus.
Ačiū, Gintare, ir sėkmės!
Ingrida R. , 2015-09-15

 

Miela Gintare, 
labai Jums ačiū už nuostabią paskaitą ir atsiųstą medžiagą.
Panašias praktikas taikau jau senokai, skaitau literatūrą, seku naujienas, lankausi paskaitose, turiu vienminčių draugų, su kuriais dalinuosi patirtimi,  todėl Jūsų dėstomos tiesos nebuvo man naujos. Tik kartais labai gerai paklausyti kitų, dar nepažįstamų žmonių paskaitų ir pasitikslinti, kad  esi teisingame kelyje ir suprasti, kiek daug yra bendraminčių aplink ir kokie gražūs žmonės tave supa. Žinoma, kiekvienoje paskaitoje atrandi ir kažką naujo,  dar nežinomo, kažką prisimeni ir pradedi taikyti.
Jūsų paskaita sužavėjo aiškiai, konkrečiai, įtaigiai, patraukliai, bet kartu ir paprastai, suprantamai  dėstoma informacija, pavyzdžiais, praktika, taip pat ir galimybe pasidalinti savo nuomone, pamąstyti.
Praktiką „aš galiu daugiau” parodžiau vaikams, sakė „oho”:). Ir pačiai padarė įspūdį, nes tai tikra tiesa. O ir Jūsų patarimus pradėjau  taikyti, rezultatai, kaip ir sakėte, stebuklingi.  
Todėl esu įsitikinusi, kad tokių paskaitų ir tokių minčių diegimo į gyvenimą labai reikia. Kuo daugiau bus žmonių, kurie skleis tokias mintis ir jas taikys, tuo bus mums geriau. Miela Gintare, matosi, kad Jūs tikite tuo, ką dėstote ir taikote praktiškai. Būtinai norėsiu apsilankyti Jūsų seminare apie minties jėgą, o taip pat ir kituose renginiuose.
Labai dėkoju dar kartą už prasmingą vakarą ir linkiu sėkmės Jūsų veikloje. 
Pagarbiai,
Miglė V., 2015-06-15

Miela Gintare,
labai ačiū už puikią paskaitą, atvirą pasidalijimą savo gyvenimu išbandytomis žiniomis. Žaviuosi Jumis ir Jūsų atliekamu šviečiamuoju darbu. Jūsų sukurtas „Bambuko klubas” – galingas ir labai reikalingas šviesos židinys Vilniuje. 
Jūs savo gyvenimu įrodote, kad Jūsų skleidžiamos tiesos veikia.
Didelės sėkmės Jums ir ačiū už įkvėpimą iš naujo grįžti prie „apleistų” svajonių.
Su gausos ir gėrio linkėjimais,
Vanda J., 2015-06-03

Sveiki, dar kartą,
ačiū Jums labai už visą informaciją, kurią sukaupėte ir dalinatės su kitais. Pirmoji Jūsų paskaita, kurioje buvau – apie sąmoningą svajojimą, privertė susimąstyti, kad pasirodo ne visai teisingai tai darau, nors esu tikrai nemažai skaičiusi knygų apie pozityvų mąstymą, traukos dėsnius, gyvenimo kūrimą… Besidomėdama dvasinėmis praktikomis, kažkaip susidariau nuomonę, kad materialūs mūsų poreikiai, jų tenkinimas lyg ir stabdo dvasinį augimą (nors yra Mokytojų, lektorių, kurie moko suderinti dvasinį ir materialų pasaulį), o Jūs tai labai gražiai paaiškinate ir nebelieka jokių sąžinės graužimų, ir keičiasi supratimas. Anksčiau maniau,  kad nereikia norėti daugiau negu turi, kiek turi tiek ir esi vertas, tokie Karmos dėsniai. Tačiau dabar atėjo suvokimas, kad gali norėti ir turėti, kiek tau reikia, tik svarbu visą tai naudoti tinkamai, laikantis Visatos dėsnių.
Vienintelis pastebėjimas – gal būtų neblogai, jeigu paskaitos tęstųsi 3 h (nors ir taip ilgiau dirbote), visose paskaitose, kuriose buvau, pritrūkdavo laiko, o žmonės turėdavo daug klausimų.
Ir dar kartą labai ačiū už tai, kad nukreipėte į Tetą praktiką. Žinau, kad nieko nebūna atsitiktinai ir viską gauname, kada būnam pasiruošę, bet vis tiek labai ačiū.
Iki kitų susitikimų. Su meile ir dėkingumu,
Renata, 2015-06-03

Sveika, mieloji,
ačiū tau labai už paskaitas, jos man labai patinka! ir Dievo jose daug. Ar tu supranti, kad tu ne šiaip mokai svajoti? Tu pamokslauji, tu mokai tikėti į Dievą ir Juo pasikliauti.
Išoriškai atrodo, kad mokai kuo daugiau norėti, bet iš tiesų mokai kaip pasikliauti Dievu ir Jam tarnauti. Dėl to tau viskas puikiai ir sekasi, nes visame kame, visame, ką darai, yra Dievas 🙂
Aš labai džiaugiuosi mūsų pažintim ir mūsų draugyste 🙂
Su meile,
Asta I., 2015-04-22

Laba diena 🙂
Labai, labai likau nustebinta ir sužavėta Jūsų paskaita. Nugyvenau 48 metus ir pirmą kartą sužinojau, kad toki dalykai egzistuoja. Buvo nepaprastai smagu klausytis ir bendrauti su Jumis. Tos 2 val. prabėgo kaip viena akimirka. Esate nuostabi moteris. Sėkmės Jums toliau skleisti savo gerumą, savo žinias. Kaip tik bus galimybė, būtinai vėl atvyksiu.
Dėkinga Jums už nuostabų vakarą.
Ina R. (Utena), 2015-03-23

 Laba diena, Gintare,
dėkoju Dievui, kad atvedė į Jūsų paskaitą. Dėkoju Jums, Gintare, už tyrą sielą, gėrį, meilę, už mielą eilėraštį, kuris priverčia nusišypsoti, už paskaitos audio įrašo atsiuntimą – retas lektorius, o ir gal neteko, kad dalintųsi taip, kaip Jūs. Ačiū už supažindinimą su “Silvos metodu. Jau vakar pradėjau medituoti. Pasekmė, kad užsnūdau nuo alfos garso ir prabudau tuo metu, kai vėl iš naujo pradėjo suktis. Su malonumu pažiūrėjau filmą „Poliana“. Verkiau ir norėjosi, kad tik jis nesibaigtų. Ačiū Jums labai, saulės spindulėli 🙂
Aira, 2015-03-23

Labas rytas, Gintare,
Labai dėkinga už paskaitą, kurią skaitei šeštadienį. Nesigailiu atėjusi nei vienu savo kūno milimetru.  Tikrai buvo informatyvu, paremta asmeniniais pavyzdžiais. Tiesiog savo asmeniniu pavyzdžiu uždegei kryptingam svajojimui 🙂 Viskas buvo vietoje ir laiku, sisteminga ir įdomiai pateikta.
Labai smagu buvo gauti dalomąją medžiagą, nes ji turi išliekamąją vertę. Taip pat dėkinga už papildomai persiųstą medžiagą, reiks pasiskaitinėti.
Nuoširdžiai dėkinga,
Loreta T., 2014-01-20

Laba diena, Gintare,
Jūsų seminaras pranoko mano lūkesčius, tikrai gavau daug naudingos informacijos, pasisėmiau pozytivumo, kurio niekada nebūna per daug, šilumos ir ramybės sklindančios iš Jūsų. Ačiū Jums už Jūsų sukauptas ir išgrynintas žinias, už tai kad dalinatės jomis su visu pasauliu 🙂
Ačiū, Gintare, dar kartelį, už praplėsta akiratį ir galimybes! Ir tikiu, kad tai tikrai ne paskutinis susitikimas su Jumis 🙂
Odeta K., 2013-11-20

 Sveiki,
Dar kartą didelis Ačiū už prigimtinių tiesų priminimą bei panaudojimą kasdieninėje veikloje. Mano patirtis su Jūsų skleidžiama informacija iš dalies išgyventa. Mano atveju prieš 5 metus aš apie tai tik išgirdau ir pabandžiau praktiškai atlikti ‘namu darbus’ , kur šiai dienai turiu 20 proc. išsipildymą. Po Jūsų seminaro ir gavimo tikslesnes informacijos kaip tai veikia, norų išsipildymas įgauna pagreitį su kiekviena diena (tikėjimas). Po seminaro sulaužius vidinius stereotipus (įsitikinimus), vidinius blokus pradėjo ateiti informacija susijusi su mano gyvenimo misija. Tiek šeimoje, tiek darbe supantys žmonės paklausė kas tau?, ką suvalgei?, tai manau geriausias ženklas parodantis, kad kažkas įvyko mano viduje.
 Viskas yra protas, Visata yra protinė ir yra Visko prote. Šis esminis posakis kaip atgaiva mano sielai…
Sėkmės dovanojant raktus į Žinojimą!
Simas P., 2013-03-20

Sveiki, MANO BRANGIAUSIA SVAJONIŲ MOKYTOJA GINTARE,
kaip malonu buvo šiandien gauti iš Jūsų el. laišką. Nepakartojamas jausmas… Jūsų seminaras įkvėpė man jėgų, pasitikėjimo savimi ir savo jėgomis, einant savo svajonių link. Daug skaičiau, domėjausi šia tema, daugelis norų ir svajonių pildydavosi iš karto, taip sakant nepridedant ypatingų pastangų. Tačiau pats pagrindinis mano noras sutikti savo antrą pusę, vis dar buvo pakeliui į mano gyvenimą. Jau buvau nuleidusi rankas, vėl susiėmusi, vėliau paleidau viską savieigai. Tačiau matyt atėjus tinkamiausiam laikui mano gyvenime pradėjo atsirasti nuorodos į seminarus, knygas, žmones ir visa tai padėjo man vėl grįžti į savo vėžias, atgauti jėgas ir pradėti vėl judėti į priekį. Po seminaro uoliai ėmiausi veiklos, nusipirkau naują sąsiuvinį, pradėjau rašyti Jūsų užduotus namų darbus, kiekvieną dieną rašau sutartį su savim. Prigalvojau absurdo techniką, žodžiu esu pačiam įkarštyje :)))
Seminaro metu suvokiau savo klaidas, supratau ką dariau ne taip, kas mane išgąsdindavo ir išvesdavo iš kelio. Pasisėmiau daug žinių ir ypač pasitikėjimo savim, savo tikslais, norais ir svajonėmis. Atrodo viską lyg ir žinai, suvoki ir vykdai, tačiau kai noras pradėjo pildytis, aš vos nepadariau būtent taip kaip Jūs ir minėjote, t.y. tariau sau: „Ne, ne, ne. Negali būt. Na čia tai jau tikrai ne man.” Aš išsigandau. Man pasirodė, kad prašiau daug paprastesnio varianto, o jau TOKS geras tai jau ne man… Bet laiku susiėmiau ir pasakiau sau: „Tu pabandyk, o tada spręsk. Juk nepasimatavus, negali sakyti, kad netinka.” Tad dabar eisiu toliau, koreguosiu, perrašysiu, tobulinsiu, bet nepaleisiu svajonės. Tačiau kartu ir suteiksiu progą ateiti pas mane tokiam noro išsipildymo variantui, kurį man  paruošė pati VISATA.
Dar kartą dėkoju Jums už tai, kad esate, už Jūsų mokymą, Jūsų darbą šitoje srityje. Sėkmės Jums visur ir visada.
Jūsų uoli mokinė Aleksandra , 2012-12-15

Labas vakaras, svajonių mokytoja,
Man asmeniškai Jūsų seminaras buvo nuostabiai turiningas. Išgirdau daug naujovių, įdomybių, užduočių ir dabar bandau tai visa paversti praktika 🙂
Kadangi esu labai „žalia” šioje srityje, tai su nuostaba seku kaip viskas veikia. Jeigu pavyksta, tai manau, jog tai yra stebuklas. Jei kažkur padarau paklaidą, tuomet ieškau būdų taisyti, performuluoti. Žodžiu, namų darbas vyksta, tamsta mokytoja 🙂 
Iš praktikos noriu pasidalinti stebuklingu „trijų pirštukų” stebuklėliu – jų dėka vietą parkinge  yra visada garantuota 🙂  Apskritai mažieji stebuklai pradėjo vykti tą pačią dieną kai išėjau iš jūsų seminaro. Gal aš tiesiog iš kito kampo pažvelgiau į savo gyvenimą ir pakeičiau minčių kryptį į visatą 🙂 Sunkiausia šio metu užduotis ir kova vyksta su priedu „NE”  Atrodo visi žodžiai tik tam ir sukurti, kad visur segti „NE“  Va čia tai sunki užduotis, atrodo be šito „NE” nėra ką ir sakyti aplinkiniams 🙂 Kol kas praktikiniai dalykai vyksta gana lėtai, bet procesą vis dėl to paleidome.
Labai dėkoju už tokį šiltą priėmimą ir suteiktas naudingas, stebuklingas žinias. Manau, kol tvirtėsiu šioje sferoje, tai dar susimatysime per seminarus. Kas pasirodė man keisto, tai dabar apsiperkant ir aš kažkodėl stebiu visur kur yra aguonos ir tai sukelia šypseną, nes jos primena jus. Gero, nuostabaus jums savaitgalio.
Anželika P., 2012-12-14

 Labas rytas, Gintare,
nuoširdžiai dėkoju už labai gerą pabuvimą kartu ir už tai, kad pasidalinote savo žiniomis ir patirtimi – taip paprastai noriu pasakyti apie Jūsų seminarą ir leisiu sau parašyti dar kelis sakinius: vakar vakare einu J.Tumo-Vaižganto gatve ir mąstau apie tai, kad reikėtų parašyti el. padėkos laiškelį, bet, sau galvoju, gal tai jau per įkyru… Ir staiga naujo pastato lange išvystu labai didelių matmenų paveikslą – nuostabų peizažą – pievą raudonų aguonų! Stovėjau prie lango ir bėgiojau akimis po tą pievą… Kažkodėl pagalvojau, kad tą paveikslą nutapėte Jūs! 
Nuoširdžiai dėkodama,
Irena M., 2012-10-15 

Sveikos, merginos,
visų pirma, ačiū Daivai, kad paprotino nueiti į Gintarės seminarą 🙂 O Irutė man labai dėkojo, kad ją prikalbinau ir nusitempiau kartu. Va, tokia faina grandinėlė gavosi.  
Labai šauniai praleidau savaitgalį: puiki kompanija, geros emocijos, daug naudingos ir praktiškos informacijos. Dabar mintys galvoje verda, šokinėja, kunkuliuoja 🙂
Na, Gintarė tikrai turi Dievo dovaną: gali, moka ir SUGEBA vesti seminarus įdomiai. Kai ėjau į seminarą, tai truputi baugino, kad kaip aš išsėdėsiu nuo 11 iki 15 val. ir dar dvi dienas?… Tačiau laikas seminare prabėgo kaip viena valanda. Todėl, kad Gintarė vedė labai įdomiai ir šiltai, o svarbiausia paprastai ir natūraliai. Labai patiko, kad nebuvo „sausa teorija”, o mokymai su tikrais Gintarės gyvenimiškais pavyzdžiais, neišgalvotais, o paimtais iš jos pačios gyvenimo. Čia manau yra stipriausia vieta, jos „arkliukas”. Man yra Robertas sakęs, kad žmogus turi dirbti tai, ką jis sugeba geriausiai. Manau, kad Gintarė tą kaip tik ir daro. Žodžiu, tikra šaunuolė!
Dabar organizuosiu paauglių, t.y. savo ir mano draugių vaikų kompaniją į jos seminarą. Labai noriu, kad mergaitės nueitų ir suprastų savo minčių galią! Galima juk kalnus nuversti su savo teigiamomis mintimis 🙂
Gerų minčių, gerų emocijų, gerų darbų linkėdama,
Žydrūnė, 2012-10-15

Sveiki, Gintare,
Noriu dar kartą padėkoti už seminarą. Jis tikrai buvo labai naudingas ir įkvepiantis. Ačiū Jums labai! Jau taikau Jūsų metodus svajonių išsipildymo link ir tai tikrai veikia.
Jurgita R., 2012-09-26

Sveika, miela Gintare, 
Jūsų seminaras ir Jūs pati su savo pavyzdžiais esate – Dievo dovana. Tikrai viskas buvo labai įdomu ir vertinga. Man tokio seminaro reikėjo, nes aš sukaupusi nemažai žinių, turiu daugybę panašios literatūros, bet nebuvau sutikusi „gyvo” žmogaus, kuris galėtų pasakyti: „aš savo gyvenimu tvirtinu, kad visi dvasiniai principai veikia”. Jūs užpildėte šią mano žinių ir patyrimų spragą. Va, šiandien jau parsinešiau gražų bloknotą, kad galėčiau pradėti „kurti naują gyvenimą”. O šiandien darbe jau ne  tik aš, bet mano kolegės gyrėme savo darbą ir  viršininkus, t. y. stebinome savo angeliukus, teikdamos jam neįprastus užsakymus. Ačiū Jums už šį puikų pamokymą.   
Ačiū Jums už atsiųstus priedus. Studijuosiu. Kai ką turiu pati – bus proga prisiminti. 
Didelės sėkmės Jums, miela Gintare. Tegul kuo greičiau pildosi Jūsų svajonės ir džiugina kiekviena gyvenimo akimirka. Iki susitikimų. 
Su meile ir pagarba,
Vanda J., 2012-09-17

Miela Gintare,
Ačiū už seminarą. Buvo įdomu, suprantama, labai šilta ir nuoširdu. Mano pagrindinis tikslas buvo, kad mano draugė įgautų tikėjimo, įkvėpimo teigiamai galvoti, optimizmo ir vilties ne tik dabartiniame nelengvame gyvenimo tarpsnyje, bet ir nuolatos. Jai seminaras labai patiko, todėl labai džiaugiuosi ir dėkoju jums už tai.
Man pačiai jau daug kas buvo žinoma, bet išgirdau ir naujų dalykų, todėl galiu pasakyti, kad seminaras ir man pačiai buvo labai naudingas. Gavau ir aš tą reikiamą spyrį veikti 🙂
Ačiū ir sėkmės jums. 
Pagarbiai,
Daiva V., 2012-09-17 

Sveiki, Gintare,
Ačiū už produktyviai praleistą savaitgalį. Išklausius tiek pozityvios informacijos-viskas atrodo pasiekiama ir įmanoma, tik kaip ir buvo minėta seminare, “sėdint ant sofos niekas nepasikeis”. Gavau tikrai daug informacijos, sužinojau apie įdomias technikas, tinklalapius. Tai tikrai man padės “pakilti nuo tos sofos”, nes patikėjau, kad viskas savose rankose. Na, o tolimesnis kelias-tobulėjimui ribų nėra-puiki pradžia padaryta…
Buvo malonu susipažinti ir pabendrauti. Dėkoju ir iki malonaus:)
Laura, 2012-03-26 

Laba diena, Gintare,
Visų pirmiausia didelis ačiū už nuostabų seminarą, už suteiktas žinias, patarimus ir gaires svajonių link. Seminaras labai patiko ir padrąsino, suteikė ryžto drąsiau ir aktyviau svajoti, vis prisimenant asmeninę Jūsų patirtį. Su didžiausiu įkvėpimu pasakojau apie jį šeimynai, kolegoms, rekomendavau būtinai jame sudalyvauti, nes visko neįmanoma išpasakoti 🙂
Širdingai dėkoju už atsiųstą medžiagą. 
Gražios dienos,
Rita, 2012-01-31

Sveiki, Gintare,
Ačiū už nuostabų seminarą. Jis tikrai buvo puikus priminimas ir „spyris” jog reikia pradėti įgyvendinti ne kai kurias, bet visas savo svajones 🙂
Tiesos, apie kurias pasakojote, atrodo lyg ir žinomos, girdėtos, tačiau, kai pagalvojau ar tikrai naudoju visas turimas žinias savo gyvenime – pasidarė siek tiek apmaudu… Jūsų seminaro metu supratau, kad nėra ko laukti ir atidėlioti, reikia tiesiog pradėti veikti ir džiaugtis savo išsipildžiusiomis svajonėmis jau šiandien! 
Ačiū už nuoširdumą ir jūsų įkvepiančius pavyzdžius! Ačiū labai! Linkėjimai,
Ieva, 2011-11-14  

Labai labai, Gintare, AČIŪ tau už nuostabų savaitgalį su tavim ir bendraminčių žmonių draugija. Tai buvo nuostabu, aš tokia pilna vidinės energijos. AČIŪ!
Jolanta K., 2011-11-14

Sveiki, Gintare, norėjau dar kartelį padėkoti už paskaitą.
Vakar atsikėliau nauju, kitu žmogumi. Aš tapau sąmoninga. Atrodo, kad visus savo 43 metus sapnavau. Mane pažadino frazė „nori norėti” (to nepadarė knyga apie transerfingą). Visą dieną jaučiau džiugesį, atsirado laisvumas, nes nebesvarbi tapo man kitų nuomone apie mane. Aš save perkėliau iš grupės 18-40 į grupę 40-60. Jausmas superinis! Supratau kuo skiriasi charizmatiški žmonės nuo ne charizmatiškų. Bandau platinti savo mąstymo tunelį.
O svajonė mano tokia, kad aš momentais išsigąstų, kad jai reikia daug įdirbio metų ir žinių, plius labai didelė konkurencija šitoje srityje. Veju baimę ir nepasitikėjimą lauk nes žinau, kad tai varžtai. Guodžiuosi, kad visiems visko užteks, kad  žinias forsuosiu. Bet manau reikės dar konsultuotis, jei nieko prieš, Gintare.
Jūsų kursai atsakė į daugybę klausimų. Po jų manau akys sublizgo kita šviesa, manau, ir daugeliui. Gintare, Jūsų darbas labai svarbus ir prasmingas.:)
Nida M., 2011-06-06


Labas rytas,
didelis AČIŪ už paskaitą. Jūs buvot nuostabi, visa švytėjote ir skleidėte gerą energiją. Tai, ką Jūs pasakojote, man taip natūralu ir įtikėtina,  nes pati taip gyvenu ir vyksta panašūs „stebuklai”. Tik Jūs žinote daug daugiau ir teisingai sąmoningai tai įgyvendinat. Tikiu, ir aš to išmoksiu. Iki pasimatymo,
Žydrūnė, 2011-04-05

Laba diena, Gintare, labai labai ačiū už atsiųstą medžiagą, bet dar labiau ačiū už tas dvi dienas praleistas kartu. Gavau fantastinį užtaisą „veikti”. Ir dar – dangus atsiuntė sandoros ženklą – pirmadienį iš ryto pamačiau vaivorykštę. Gintare, Jūs tikrai Tikra Svajonių Mokytoja! Sėkmės ir dar kartą ačiū.
Reda S., 2011-04-01

Labas, Gintare,
ačiū už nuostabią paskaitą ir įkvėpimą.
Grįžusi namo, prirašiau du lapus – vieną norų būtent šiai dienai (tarpuose „įpintą” dėkojimo), kitą tik dėkojimo. Vienas iš punktų – tam tikro dalyko išsipildymas iki 11.30. Atėjus į darbą, tas dalykas jau manęs laukė. Dabar laukiu vakaro – didelio noro išsipildymo 🙂 „Užsiprogramavau” ir tikiu, kad ta formulė jau veikia. Linkiu Tau puikios dienos ir saulėto savaitgalio.
Brigita Ž., 2011-03-03

Ačiū tau Gintare už suteiktą viltį, kuri įsižiebė pradėjus lankytis pas tave:) Man matyt to labai reikėjo, kaip oro… Dabar viskas tarsi kitom, vilties ir tikėjimo spalvom nusidažė, todėl buk laiminga, daryk tai, kas tau teikia malonumą ir skleisk šilumą, meilę ir gėrį aplinkiniams, nes esi nuoširdus, geras, mielas ir tikras žmogutis, kurį vėl ir vėl norisi pamatyti, jo klausytis, juo tikėti… Gerų ir gražių švenčių, ir iki greito susitikimo:) Su meile…
Jolita, 2010-12-23

Sveika, Gintare,
visą laiką galvojau ką jūs per praeitą kartą per paskaitėlę kalbėjot – mums labai labai patiko! Esate tikrai šaunuolė!
Labai labai gaila, bet šiandien bent jau man nepavyks ateiti, nes turiu renginį, į kurį privalau eiti. Tai teks šį kartą praleisti, kad ir kaip gaila bebūtų.
Gražios dienos,
Monika, 2010-12-07

Gintaryte, tu mano brangioji, kaip džiaugiuosi, kad tave turiu, kad palaikai, kad įkvėpi. Tave matydama, po truputi kad ir labai dar nedrausmingai ir ne taip valingai, bet stengiuosi praktikuoti visus tavo metodus. Jau antrą rytą labai sąžiningai sau ir nuoširdžiai pasirašau pasižadėjimą, dar prieš veidrodį jį pakartoju su šypsena. Dabar kas vakarą prieš miega perskaitysiu visas maldas, kai jau busiu supratingesnė ir labiau pažengusi galėsiu ką nors ir nuo savęs pridurti, o dabar kartosiu ką esi surašius.
Tu šaunuolė, žaviuosi tavimi, tavo valia, ambicijomis, kaip tolygiai ir gražiai sieki savu tikslu. AČIŪ.
Lilijana, 2010-12-06

Sveika, Gintare,
Labai mane nuraminai, nes jau buvau tokiam sumišime, kad norisi kažką daryti, bet vis nežinau nuo ko pradėti, kaip prisiruošti, nes nuotaika buvo labai ne kokia, tai po truputi atsigaunu po visokių gyvenimo permainų ir tikiu, kad tuoj susiimsiu ir su tavo pagalba išsikapstysiu iš slogių nuotaikų ir vėl kilsiu į viršų… Juk aš tokia… Daug visko buvo gyvenime, bet sugebėdavau kažkaip išsikapstyti, tai ir dabar bus viskas gerai, tik turi viskas išsiskaudėti… Tam irgi reikia laiko…
Ačiū tau už geras emocijas, patiriamas lankantis tavo paskaitose ir už tai, kad įkvėpei mane savęs ir savo gyvenimo tobulinimui ir jo kokybes gerinimui:) Tikiu, kad viskas pas mane bus gerai… Kitaip ir būti negali… 
Išties iš Tavęs sklinda labai gera energija, todėl norisi vėl ir vėl matytis, klausyti įdomių ir širdžiai mielų dalykų, gilintis i visa tai, kas įdomu, ką sako širdis, ko noriu ir kas esu, todėl kiek galėdama ir finansiškai iš paskutiniųjų eisiu, dalyvausiu, gilinsiuosi, įsiklausysiu ir tikrai dirbsiu su savim, o dabar esu pilna gerų norų, gėrio ne tik sau, bet ir aplinkiniams, todėl tikiu, kad ši gera patirtis man tik padės tolimesniame mano pozityvaus gyvenimo kelyje:) Iki malonaus susitikimo ir sėkmės tau visame kame:) 
P. S. Būtinai šį vakarą svajosiu…:)
Jolita, 2010-12-05

Sveika, Gintare,
ačiū labai už paskaitą. Iš tiesų, bent jau šį vakarą tikrai nebebijosiu svajoti 😉 O kaip bus toliau, pamatysime 😉 Bet kokiu atveju, labai ačiū už įkvėpimą 🙂
Gero savaitgalio 🙂
Gabrielė, 2010-11-20

Sveikute 🙂
nesvarbu, kad lyja, lyja ir vis dar lyja, mūsų nuotaika NUOSTABI!!!:)  Galvojau, galvojau, kokį simbolį išsirinkti savo svajonių kelionei ir nieko geresnio nesuradau kaip aguoną 🙂  Man dabar jos tokios gražios, gal čia Tavo įtaka:)  Tikiuosi, nesupyksi… Kažkaip kvailai pagalvojau – nesupyksi – juk Tu neturi tokio jausmo 🙂
Susiradau gražų žiedą ir dalinuosi juo su Tavimi.
Ačiū tau už visas nuostabias, prasmingas ir gilias akimirkas, kurios tavo dėka gaunu „Bambuke”. Sėkmės!!!
Jūratė, 2010-10-19

Gintare,
FANTASTIKA!!! Esu labai dėkinga, kad daliniesi. BLAGOdariu!
Prieš gaudama šį Tavo laišką šį rytą net pagalvojau, kad būtų gerai susitikti su Tavimi asmeninės konsultacijos. Nes noriu mokytis svajoti, dirbti su svajonėmis, norais, ketinimais. Labai ačiū Tau. Žydėk, klestėk, būk laiminga ir sveika“.
Lina, 2010-10-19