Svajonės arba tikslo išsigryninimas ir realizavimas

Kreipkitės tie, kurie turite SVAJONĘ AR TIKSLĄ – galbūt ką tik gimusius jūsų mintyse, o gal užstrigusius ir niekaip vis dar nepasiektus. Ateikite tie, kurie norite realizuoti savo svajonę ar tikslą jums pačiu geriausiu ir harmoningiausiu būdu bei tinkamiausiu laiku.

Realybės valdymo technikų, padedančių realizuoti svajones, žinau be galo daug. Kokią pritaikysime būtent Jums, niekada iš anksto nežinau… Nes kiekvienas esate toks individualus, tad ir konsultacijos labai individualios. Vienam – gal užteks tik peržiūrėti surašytą tekstą ir jį pakoreguoti, kad gauti tikrai norimą “užsakymą”, kitam – gal teks atlikti specialias praktikas ar meditacijas, kurių metų išsiaiškinama kas trukdo pasiekti svajonę, kodėl ji vis niekaip nesipildo, kokie riboti įsitikinimai pastoja jai kelią ar pan. Išsiaiškinus ribotus įsitikinimus, juos pakeisime į naujus, konstruktyvius, kuriančius Jūsų geresnį gyvenimą. O gal kam teks pritaikyti  kokias nors realybės valdymo technikas, kurios padės išlaisvinti vidinę energiją, duodantį stiprų postūmi svajonės realizavimuisi. Nuoširdžiai pažadu, kad kartu dirbsime tol, kol tikrai atrasime visas kliūtis ir sugebėsime jas pašalinti, kad Jūsų svajonė kuo greičiau ir harmoningiau realizuotųsi.

Dėmesio! Tik ateiti teks atlikus namų darbą, t.y. susirašius savo svajonę ar tikslą ant popieriaus lapo kuo konkrečiau ir išsamiau. Tuomet mes kartu iš karto imsimės su jais dirbti. Savo didelės patirties, darbe su savo ir kitų žmonių svajonėmis, dėka iš karto pamatysiu kas Jūsų užsakyme yra puiku, o ką reikia skubiai koreguoti. Matydama ir nagrinėdama kartu su Jumis Jūsų mąstymo modelį, atrasiu Jūsų daromas klaidas ir padėsiu išsiaiškinti kodėl ta svajonė dar niekaip neišsipildo.

 Konsultacijos metu jūs turėsite puikią galimybę:

  • su pačiu savimi išsiaiškinti ko ir kodėl iš tiesų norite ir į tai susikoncentruoti bei  išgryninti savo TIKRĄJĮ NORĄ;
  • kuo aiškiau suformuoti savo svajonę bei ją dar detaliau užsirašyti;
  • išsilaisvinti nuo ribotų įsitikinimų ir vidinių blokų, kurie stabdo nuo tikslų realizacijos;
  • specialiu kūno testu išsiaiškinti ar svajonė Jums priimtina, tinkama ir ar Jūsų protas, širdis ir siela veikia iš vien;
  • nuoširdžiai padirbėsite su savo svajone ir sąmoningai padidinsite jos išsipildymo tikimybę.

Ar nemanote, kad nuoširdžiai atliktas darbas su savo svajone ir jos išgryninimas bei paleidimas būtų  pati puikiausia dovana sau? 

„Maloniai kviečiu konsultuotis, tikėdamasi, kad tai Jums iš tiesų bus labai naudinga.” Gintarė Davainienė

Dėmesio! Konsultacijos galimos ir per skype.

Konsultacijos kaina – 50 Eur. Trukmė – iki 1,5 val.

Norintys prašome registruotis tel. +370-698-00058 arba el.paštu gintare@dreamer.lt