SAVAITGALIO VIP MOKYMAI „TIKSLO LINK!” prie Gardos ežero, Italijoje

JŪSŲ DĖMESIUI SAVAITGALIO VIP MOKYMAI „TIKSLO LINK! Asmeninių arba bendrų poros tikslų išsikėlimas ir išsigryninimas“ su tikslų išsigryninimo ir pasiekimo specialiste GINTARE DAVAINIENE prie Gardos ežero, Italijoje 2020 m. balanžio 16-20 d.d. 

Šis unikalus savaitgalis yra skirtas žmonėms TURINTIEMS TIKSLŲ IR TIKRAI NORINTIEMS JUOS ĮGYVENDINTI PAČIU SAU GERIAUSIU BŪDU IR TINKAMIAUSIU LAIKU, mėgstantiems keliauti KITAIP – prasmingai, tikslingai, novatoriškai, kūrybiškai, įdomiai ir norintiems apsilankyti “Italijos perlu” vadinamoje vietovėje. Jis skirtas skirtas žmonėms motyvuotiems veikti savo asmeninės laimės vardan.

Kodėl VIP?Nes mokymai vyks išskirtinai pagal Jūsų individualius tikslus ir su išskirtiniu „sąmoningo svajojimo mokytoja” tituluojamos G.Davainienės dėmesiu Jūsų norimam pasiekti tikslui, kad pagaliau tikrai išsigrynintumėte ko tikrai norite ir pasiektumėte tai Jums geriausiu būdu. – Nes pasirinkta mokymų vieta – viena iš gražiausių Italijos vietovių. Gardos ežeras (Lago di Garda arba Benaco) – didžiausias ežeras Italijoje, esantis šiaurinėje šalies dalyje, tarp Brešos ir Veronos miestų. Tarp Alpių esantis gėlo vandens ežeras, kitaip dar vadinamas „Italijos perlu“, patenka į dešimtuką tarp gražiausių pasaulyje esančių ežerų. Tikrai turėsite ką pamatyti! Pasakiško grožio vietovė ir kvapą gniaužiantys vaizdai.

Šios kelionės metu Jūsų laukia:
* Tikslinė ir unikali savo tikslų pažinimo ir jų išsigryninimo VIP programa, remiantis unikalia autorine Gintarės Davainienės metodika.
* Darbas su asmeniniai (arba poros, jei keliautumėte poroje) tikslais, jų išsiaiškinimas, teisingas ir harmoningas suformulavimas, surašymas, išsigryninimas, pasitikrinimas, t. y. „SAVO UŽSAKYMO“ suformavimas, jo apsigynimas prieš patį save ir paleidimas.
* Savo vidinių blokų, ribotų įsitikinimų, negatyvių programų, galimai trukdančių įgyvendinti užsibrėžtus tikslus atradimas ir pašalinimas. Sužinosite kaip ieškoti ir šalinti savo vidinius blokus individualiai.
* Žengsite didelį žingsnį, kad Jūsų tikslai ir svajonės pagaliau taptų REALYBE.
* Pokalbiai, diskusijos, savęs pažinimo užduotys, praktiniai užsiėmimai.

* Aktyvus rytas kūnui ir protui (mankšta).
* Žavingi Gardos ežero pakrantės ir miestelių vaizdai. Ekskursijos su automobiliu.
* Malonus ir prasmingas bendravimas su bendraminčiais bei prasmingai praleistas laikas SAU.

Kviečiame vykti kartu tuos, kurie turite dar neįgyvendintą SVAJONĘ arba TIKSLĄ. Tuos, kurie norite gyventi geriau, harmoningiau, laimingiau, sėkmingiau, sveikiau, norite tobulos partnerystės, veiklos savo sielai ar pan. O gal svajojate ne apie materialius dalykus? Gal norite atrasti savo gyvenimo tikslą, būti naudingu žmonijai, atrasti patį save? Jei TAIP, tai šis unikalus VIP savaitgalis kaip tik Jums.

Dėl ko šis savaitgalis ir darbas su savo tikslais yra ypatingai tinkamas poroms? Nes turėtumėte galimybę išsigryninti ne tik savo asmeninius, bet ir bendrus poros tikslus. Dažnai poroje taip nutinka, kad abu partneriai, turėdami neva bendrus tikslus ir siekdami jų, bet nepasiekdami, nesuvokia, kad tie tikslai gilumoje yra labai skirtingi, netgi prieštaringi. Dažnai sutuoktiniai, neišsiaiškindami tarpusavyje ko jie iš tiesų bendrai nori, bando apjungti kardinaliai skirtingus tikslus. Tai tarsi žiūrėjimas į skirtingas puses, o ne viena kryptimi. Tokių tikslų įgyvendinti beveik neįmanoma. Norint puikių rezultatų, reikia gerai išanalizuoti tiek savo asmeninius, tiek bendrus tikslus, juos išsigryninti, rasti savo šakninius, giluminius, paslėptus norus, suvokti savo mąstymo modelį, savo galimai daromas klaidas, abejones, baimes ir ribotus įsitikinimus. Norint sėkmės savo bendruose tiksluose, reikia suvienyti savo išgrynintus tikslus bendram savo šeimos labui.

Asmenys, vykstantys pavieniui, turės puikią galimybę išsikelti ir išsigryninti savo asmeninius tikslus.

Gintarė Davainienė padės Jums tai padaryti, nes ji yra puiki šios srities specialistė, turinti daugiametę darbo su žmonių tikslais patirtį, padėjusi daugybei žmonių išsikelti, suvokti, išsigryninti savo norus bei tikslus ir įgyvendinti juos pačiu jiems geriausiu būdu.

Gintare DavainieneApie lektorę: Gintarė Davainienė – lektorė, rašytoja, knygų “Svajonę paversk tikrove” ir „Attract Your Dreams“ autorė, Saviugdos klubo „Žaliasis bambukas“ vadovė (www.zaliasisbambukas.lt), sertifikuota “Reiki”, NLP ir „ThetaHealing“ praktikė, regresologė, numerologė, saviugdos specialistė. Baigė bazines studijas Vilniaus Geštalto institute, toliau studijuoja psichoterapiją tiek Lietuvoje, tiek užsienyje. Konsultuoja asmeninės motyvacijos, sąmoningo minčių valdymo, norų, tikslų, svajonių veiklos bei sielos pašaukimo išsigryninimo bei atradimo, pagrindinių karminių užduočių klausimais. Turi 15 metų įmonių kūrimo bei valdymo ir 24 metus tiesioginių pardavimų ir rinkodaros patirtį. Patyriminių kelionių organizatorė ir vadovė. Platesnę informaciją apie lektorę ir jos idėjas rasite www.dreamer.lt

Apgyvendinimas: gyvensime jaukioje viloje-rezidencijoje su puikiu vaizdu į Gardos ežerą.

Kelionės datos: 2020 m. balandžio 16-20 d.d. (4 naktys)

VIETA: Gardos ežeras, Tignale, Italija.

Dalyvių skaičius: iki 7 žmonių.

Kelionės kaina: 365 Eur + lėktuvo bilietai

Į kainą įskaičiuota:
* 4 nakvynės puikioje viloje-rezidencijoje su nuostabiu ežero vaizdu;
* Automobilio nuomos, kuro išlaidos ir visi pervežimai bei ekskurijos palei ežerą;
* Tikslinė programa: užsiėmimai su G. Davainiene.

Į kainą neįskaičiuota:
* Aviabilietai Vilnius – Milan Bergamo – Vilnius (kaina svyruoja nuo 70 iki 130 Eur). Bilietus galite įsigyti patys arba galime padėti mes.
* Maitinimas.
* Asmeninės išlaidos.
* Medicininių išlaidų draudimas.

Duomenys apie skrydį lėktuvu:  su Ryanair avialinijomis
Vilnius (VNO) – Milan Bergamo
16/04/2020, išvykimas iš Vilniaus 21:45 val. – 16/04/2020, atvykimas į Milaną Bergamo 23:15 val.
Milan Bergamo – Vilnius (VNO)
20/04/2020, išvykimas iš Milano Bergamo 10:10 val. – 20/04/2018, atvykimas į Vilnių 13:35 val.
Dėmesio! Gyvenantys kitose šalyse galite atskristi savarankiškai į Milaną Bergamo savarankiškai panašiu laiku arba atvykti atvykti į vietą patys.

REGISTRACIJA: el. paštu info@zaliasisbambukas.lt arba tel. 8-698-00058.
Registracija patvirtinama sumokėjus 150 Eur registracijos mokestį.

DĖMESIO! Registracija vyksta iki kovo 15 d.