Patyriminė kelionė „SPALĮ – Į BALĮ! Proto, kūno ir sielos ReStartas“

,,SPALĮ – Į BALĮ! Proto, kūno ir sielos ReStartas“. Išskirtinės patyriminės atostogos bei unikalūs savęs pažinimo mokymai su mentorėmis G.Davainiene ir A.Drungiliene bei „Balinėtojų“ komanda 2020 spalio 10-20 d.d., magiškoje Balio saloje

Tai išskirtinės 11 dienų atostogos su unikaliais savęs pažinimo mokymais, kurie palies jūsų protą, kūną ir sielą bei paliks pačius geriausius atsiminimus.

Nori praleisti atostogas prasmingai ir išskirtinai? Andželika Drungilienė ir Gintarė Davainienė – profesionalios, daugiametę patirtį turinčios mokymų trenerės, kartu su Bali salos ekspertų „Balinėtojų“ komanda, paruošė Jums ypatingą atostogų programą ,,Proto, kūno ir sielos ReStartas“!

11 dienų jausmingų ir įprasmintų asmeninių išgyvenimo akimirkų, neišdildomų įspūdžių, kvapą gniaužiančių vaizdų, autentiškų skonių, jautrių dvasinių patyrimų mistiškoje Bali saloje.

DĖMESIO! Mes į šią kelionę kviečiame ne tik moteris, bet ir vyrus. Pastebėjome, kad dauguma tokių kelionių yra skirtos tik moterims ir vyrai dažniausiai lieka „už borto“ J Tad maloniai kviečiame jungtis ir vyrus. Mes tikime, kad ir vyrams ši kelionė bus naudinga, įdomi ir prasminga, kupina malonių įspūdžių ir patirčių.

DĖMESIO! Registracija vyksta iki gegužės 1 d.

Mokymai vyks išskirtinėje vietoje, kur pati energija nuteikia į susitikimą su savo protu, kūnu ir širdimi. Trys dienos visiško pasinėrimo ir koncentracijos į save. Apie šią vietą sakoma, kad “tai milijono vertas vaizdas“, kuris sustabdo laiką. Laiką, kurį mes galėsime skirti kelionei į save, tyrinėti savo elgesio ir mąstymo modelius, įsitikinimų sistemas – mūsų pagrindinį filtrą, kurį mes nesąmoningai naudojame, kad apsaugotume save. Praktinės užduotys bendraminčių grupėje sąmoningumo ugdymui sukurtoje erdvėje padės mums pamatyti ir atrasti efektyvesnius bendravimo su savimi būdus. Leis giliau pasižiūrėti į save ir kitus. Suteiks daugiau pasiryžimo ir tikėjimo ieškoti laimės savyje, o ne išorėje.

Šie mokymai bus unikalūs tuo, kad mes nebus jokio Jums iš anksto paruošto mokymų plano ar temų. Dirbsime tik su Jums pačiomis aktualiausiomis temomis, su tuo, kas Jums yra svarbiausia, ką norėsite savo gyvenime išspręsti, pagerinti, pakeisti bet kurioje Jūsų gyvenimo srityje (Jūsų tikslai, susiję su santykiais, finansine laisve, mylimos veiklos ir pašaukimo atradimu, sveikata). Lektorių daugiametė gyvenimiška ir mokymų patirtis leidžia aprėpti visas įmanomas gyvenimo tematikas ir jas analizuoti čia ir dabar. Gintarė ir Andželika dalinsis savo sukauptomis unikaliomis žiniomis ir kylančiomis momentinėmis įžvalgomis, atliksime specialias meditacijas, patyrimines užduotis, psichoterapines ir įvairias kūno praktikas, sąmoningai kvėpuosime. Kūnus kasdieną mankštinsime praktikuodami jogą. Taip pat galėsime išbandyti profesionalius masažus, mėgautis vandens procedūromis kalnų upėje, kuri šniokščia netoliese. Ragausime vietinius patiekalus.

MŪSŲ SIEKIS – JŪSŲ VISIŠKAS RESTARTAS: pilnas vidinio balanso atsistatymas, jėgų ir energijos atgavimas, požiūrio pakeitimas, nauji jums naudingi suvokimai.

Kitos dienos bus skirtos tyrinėti Balio magiją ir tęsti savęs pažinimą. Laikas Balio saloj tarsi „sustojusi akimirka žavinga“. Neapsakomo grožio ryžių terasos, iliustruosiančios žmogaus ir gamtos harmoningą egzistavimą, magiškos šventyklos padės prisiliesti prie Balio dvasios ir išbandyti tam tikrus ritualus, o žydra jūra ir egzotiški salos skoniai pripildys mūsų gyvenimą patirtimi ir šiluma. Čia patirsime begalinį energijos antplūdį, savęs atsiskleidimą ir nuolatinės laimės būseną.

Taigi leiskime mūsų ,,PROTO, KŪNO IR SIELOS RESTARTUI“ įvykti svetingoje ir magiškoje Bali saloje!

MOKYMŲ DALIES VADOVĖS:

Gintarė Davainienė lektorė, rašytoja, knygų “Svajonę paversk tikrove” ir „Attract Your Dreams“ autorė, saviugdos klubo „Žaliasis bambukas“ vadovė, sertifikuota Reiki (I, II pakopos), NLP ir „Theta Healing“ praktikė, numerologė, karmologė, regresologė. Baigė bazines Geštalto psichoterapijos studijas Vilniaus Geštalto institute, toliau studijuoja psichoterapiją Lietuvoje ir užsienyje. Saviugdos specialistė, konsultuojanti sielos paskirties, asmeninių bei poros karminių užduočių nustatymo pagal gimimo datą (pagal unikalią sistemas „Visuminė likimo matrica“ bei „Karminis pasas“), asmeninės motyvacijos, sąmoningo minčių valdymo, norų, tikslų, svajonių veiklos bei svajonių partnerystės, pašaukimo išsigryninimo bei atradimo klausimais. Patyriminių ir motyvacinių kelionių bei stovyklų organizatorė ir vadovė. Platesnę informaciją apie lektorę ir jos idėjas rasite www.dreamer.lt

Andželika Drungilienė (Abhita) – jogos ir harmoningo gyvenimo instruktorė, baigusi „200h Yoga Alliance“ akredituotus mokymus, užsiima jogos praktikomis daugelį metų. Jogos ir meditacijos pamokas veda su meile ir atsidavimu. Įvaldžiusi ir kasdien praktikuojanti sąmoningą kvėpavimą bei kitas pranajama kvėpavimo technikas, vipasaną meditaciją. Baigė dėmesingu įsisąmoninimu („Mindfulness“) grįstą streso valdymo programą. Sertifikuota Reiki (I, II pakopos) praktikė. Baigusi „Innerdance  Europe Association ID“  vedėjų mokymus.

KONTAKTAI REGISTRACIJAI IR PASITEIRAVIMUI:

DĖMESIO! Registracija vyksta iki gegužės 1 d. Dalyvių skaičius ribotas, todėl kviečiame kuo greičiau apsispręsti ir prisijungti, nepraleiskite unikalios progos.

Išskirtinės 11 dienų ,,Proto, kūno ir sielos ReStartas“ su savęs pažinimo seminaru kaina 1490 Eur + lėktuvo bilietai.

Lėktuvo bilietų į Balį kaina ~700 eur. Skubėkite registruotis, kol dar labai palankios kainos.

Depozitas 400 eurų, kurį reikia pervesti, jei ketinate keliauti. Jis negrąžinamas (tai viešbučių ir mokymų centro rezervacija).

Pageidaujantys galės prasitęsti atostogas Balio saloje.


“Proto, kūno ir sielos ReStarto” programa:

 1 diena: Skrydis iš Vilnius

Iš Vilniaus oro uosto keliaujame į Denpasarą Balyje.

2 diena: Denpasaras – Balio kultūrinis centras Ubudas

Atvykstame į Denpasaro oro uostą. Susitvarkius visus oro uosto formalumus, vyksime į Ubudą.

Vakarėjantis Balio kultūros centras Ubudas pasveikins jus nuoširdžiomis šypsenomis, atvers duris kitoniškos kultūros pažinimui ir pakvies aplankyti švenčiausias vietas bei kampelius. Neapsakomo grožio ryžių terasos, iliustruosiančios žmogaus ir gamtos harmoningą egzistavimą leis užmiršti kasdienius rūpesčius.

Apsistosite jaukiame 4* viešbutyje.

3 diena: Šventas Beždžionių miškas, Tirta Empul šventykla, Luwak kava (pusryčiai, pietūs)

Diena pilna pirmų kartų Balio saloje! Ryte keliausite į Šventąjį Beždžionių Mišką. Vaikščiosite senove dvelkiančiame parke, kuriame – ne tik nuostabūs egzotiški augalai, bet ir jų galybėje stūksančios induistinės šventyklos, globojamos gausybės ilgauodegių. Pastarosios itin išdykusios – te jūsų fotoaparatai lieka saugūs – jų dar prireiks!

Po apsilankymo Šventame Beždžionių miške laikas kvapą gniaužiančioms nuotraukoms. Pasižvalgysime po vieną iš garsiausių Balio „vizitinių kortelių“ – Tegalalango žaliąsias ryžių terasas terasas ir sustosime paragauti brangiausios pasaulyje Kopi Luwak kavos.

Pietausime grožėdamiesi Baturo ugnikalnio bei iš ugnikalnio kalderos susiformavusio ežero panorama. Vandens ir ugnies dermė per tūkstančius metų čia suformavo unikalų gyvenimo būdą, tad tiek gamta, tiek kultūra nusipelno jūsų dėmesio.

Po pietų Jūsų laukia pažintis su Tirta Empul šventykla. Tūkstančiai žmonių kasdien čia ateina apsiprausti, nes šventai tiki, jog čia esantis vanduo apvalo ne tik kūną, bet ir sielą. Šaltinio vandens baseinai su žydinčiais lotosais Balyje turi sakralinę reikšmę, tad apsiprausimo ritualas sukuria tiesiog magišką ir užburiančią atmosferą.

Laisvas vakaras pasivaikščioti po Ubudo centrą ar ramiai pailsėti prie baseino. Nakvynė 4* viešbutyje.

4 diena: Vakarinio Balio grožis (pusryčiai, pietūs)

Ši diena bus kupina Tikro Balio pažinimo akimirkų. Grožėsitės Ulun Danu šventykla, esančia Beratan ežere ir atsigausite nuo tropikų karščio ją supančiame parke. Aplankysite ypatingą, taip pat į UNESCO paveldo sąrašą įtrauktą vietą – pagrindinę senosios Mengwi karalystės šventyklą Taman Ayun. Vaikščiosite UNESCO sąraše besipuikuojančių Jatiluwih ryžių terasų takeliais.

Ryžių kultūrų auginimas – ne tik itin varginantis darbas, tačiau ir sudėtingas procesas: tvieskiant saulei, čia dirbantys vietiniai nė kiek neprimena lietuviško sėjėjo paveikslo – iki kelių įbridę į klampų purvą, jie sodina ryžius po vieną daigelį.

Grįžimas į Ubudą ir laisvas laikas. Nakvynė 4* viešbutyje.

5 diena: Pervežimas Ubudas –  Mokymų vieta (pusryčiai, pietūs, vakarienė)

Palikę Ubudą, keliausite į nuostabaus grožio vietą, kur pati energija nuteikia į susitikimą su savo protu, širdimi ir kūnu. Papietausite ir prasidės seminaras ,,Proto, širdies, ir kūno kelionė“.

14.00 Pietūs

15:30 Mokymai

19:00 Vakarienė

20:00 Meditacija

6 – 7 dienos: Mokymai (pusryčiai, pietūs, vakarienė)

Preliminari dienotvarkė:

07:00  Kūno sveikatinimo pratimai ir Joga

09.00 Pusryčiai.

10:00 Mokymai

13:30-15:30 Pietūs ir poilsio laikas

15:30 Mokymai

19:00 Vakarienė

20:00 Meditacija

8 diena: Sidemen – Tikro Balio diena – Sanur (pusryčiai, vėlyvi pietūs)

07:00 Kūno sveikatinimo pratimai ir joga

08:00 Pusryčiai.

12:00 Išvykimas į pajūrio kurortą Sanurą.

Pakeliui užsuksime į Bangli kaimelį, kur iš arti pajusite vietinį gyvenimą ir Tikro Balio egzotiką. Jūsų lauks tradicinio organinio maisto ruošimo pamoka, ekologinį gyvenimą puoselėjančioje baliečių šeimoje Bangli kaimelyje.  Jos metu susipažinsite su balietiškos virtuvės subtilybėmis, tradicinio gėrimo receptu, stebėsite kaip gaminamas kokoso aliejus, o vedami patyrusių tradicinės balietiškos virtuvės šeimininkų išbandysite net 7 patiekalų receptus.  Mėgaujatės tuo, ką patys pasigaminate!

Po sočių ir egzotiškų vėlyvų pietų vakare atvyksite į pajūrio miestelį Sanurą.

Nakvynė 4* viešbutyje ant jūros kranto.

9 diena: Poilsis prie jūros (pusryčiai)

Laikas pasilepinti saule. Po intensyvių tyrinėjimų, palikome vietos ir jūsų individualiems pomėgiams bei poreikiams.

Nakvynė 4* viešbutyje ant jūros kranto.

10 diena: Poisis prie jūros ir saulės palydėjimas Tanah Lot šventykloje (pusryčiai)

Laisva diena pasimėgauti saule, jūra ir poilsiu, o pavakary išvyksime į labiausiai Balį reprezentuojančią šventyklą – Tanah Lot.  Tanah Lot pavadinimas, išvertus iš baliečių kalbos, reiškia žemę jūroje. Ši dievų rezidencija iškilusi ypatingoje vietoje – ant uolos, skalaujamos Indijos vandenyno bangų.

Na o toms, kas nori intensyvesnės dienos ir yra pasiryžę kopt i į kalną, ši diena prasidės labai anksti. Apie 2 -3 val. ryto išvažiuosime link Baturo ugnikalnio ir per dvi valandas užkopsime į viršų, kad pamatytume galbūt nuostabiausią savo gyvenimo saulėtekį.

Neišsigąskite – padirbėti teks, bet užkopti gali bet kuris sveikas, bent šiek tiek aktyviau judantis žmogus. Nusileidę žemyn savo raumenis pailsinsime natūraliose karštosiose versmėse, olimpinio dydžio baseine.

Nakvynė 4* viešbutyje ant jūros kranto.

11 diena:  Atsisveikinimas su sala (pusryčiai)

Pervežimas į oro uostą. Grįžimas į Vilnių kitą dieną.

Į kelionės 1490 Eur kainą įeina:

11 dienų programa:

 • 3 pilnos mokymų dienos + papildomi kasdieniniai rytiniai jogos bei vakariniai terapiniai užsiėmimai;
 • 9 pusryčiai; 6 pietūs; 3 vakarienės;
 • 4/5 dienų Balio pažinimo programa;
 • Pervežimas iš/į aerouostą;
 • Bilietai į visus lankomus objektus;
 • Kondicionuojamas miniautobusas;
 • Rusakalbis arba anglakalbis vietinis Balinėtojų gidas Balio pažinimo programos metu.

10 nakvynių:

 • 3 naktys 4* viešbutyje pačiame Balio kultūros ir istorijos centre – Ubude.
 • 3 naktys;
 • 3 naktys 4* viešbutyje Sanure ant jūros kranto.

Į kainą neįskaičiuota:

 • Skrydžio bilietas;
 • Maitinimas nenurodytas programoje;
 • Asmeninės išlaidos (masažai apie 10 – 15 Eur/1val);
 • Ekskursija iš “Atostogų meniu” (70 Eur/asm Naktinis kopimas į Baturo kalną);
 • Transferas iš/į aerouostą atvykusiems skirtingu nuo visos grupės laiku;
 • Papildomos naktys ir poilsio dienos Balyje tiems, kurie Balyje nori pailsėti ilgiau.

Rekomenduojame į kelionę pasiimti papildomai apie 300 Eur asmeniui.