Kursas internetu „Palaiminta santuoka”

Kviečiame Jus, mielos moterys, dalyvauti penkių savaičių trukmės praktinių ir teorinių užsiėmimų kurse “PALAIMINTA, PAGERINTA, ATSTATYTA, ATNAUJINTA SANTUOKA. 30 žingsnių šeimyninės laimės link” su mentore Gintare Davainiene.

Dėmesio! Prie kurso galite jungtis ir vėliau (tiek jam prasidėjus, įpusėjus, tiek pasibaigus), nes visų paskaitų video įrašai bei visos užduotys liks grupėje tol, kol gyvuos FB ir Jūs visada turėsite galimybę viską peržiūrėti ir atlikti užduotis savo ritmu ir Jums patogiu laiku.

KURSAS YRA SKIRTAS MOTERIMS:

– NUOŠIRDŽIAI NORINČIOMS pagerinti, atnaujinti, išsaugoti, galbūt net išgelbėti, patobulinti, auginti savo šeimyninius santykius ir PASIRYŽUSUOMS VEIKTI ryžtingai, atkakliai, nuoširdžiai, atsakingai, su meile, tikėjimu.

– TIKINČIOMS DIEVU IR MALDOS GALIA ir toms, kurių tikėjimas šiuo metu yra susilpnėjęs ir norinčioms tą tikėjimą susigrąžinti, norinčioms Dievo pagalbos, vedimo ir palaiminimo, motyvacijos, stiprybės, bendraminčių būrio ir palaikymo, norinčioms įžiebti naują viltį savo santykiams. Malda šiuo mūsų gyvenimo momentu, siautėjant negandoms, pavojingiems virusams, yra mums reikalinga ne tik kaip malda už santuoką, bet ir kaip malda už visus mūsų artimuosius, jų sveikatą, bei mūsų Žemę, jos gyventojus, taiką, ramybę ir vienybę, dorybę, išmintingus ir dorybingus valdžios sprendimus ir pan. Tad kurso metu melsimės ne tik už santykių atstatymą, bet ir už visuotinius poreikius.

KELIANČIOMS SAU KLAUSIMĄ „Kaip išsaugoti santykius ir paversti juos laimingais?“, kurios galbūt jau ne vienerius metus kovojate šeimoje su priklausomybėmis, užgauliojimais, partnerio neištikimybe, neatsakingumu, grubumu, darboholizmu, valdingu charakteriu ar net fiziniu ar psichiniu smurtu; kurios kaip įmanydamos stengiasi įveikti skausmingą praeitį (net ir iš vaikystės), menką savivertę, nemeilę sau ir pasiryžusioms veikti.

NORINČIOMS PEREITI Į KITĄ SANTYKIŲ KOKYBĘ, t.y. turinčioms ir pakankamai gerus santykius, bet norinčioms juos puoselėti, auginti, gerinti ir paversti puikiais.

IEŠKANČIOMS praktinės pagalbos bei reikalingų, naudingų, gilių, profesionalių žinių apie moterų ir vyrų santykius, jų peripetijas, roles bei pareigas šeimoje, santykiuose daromas klaidas bei tikrąjį moteriškumą, pagrindinius mūsų poreikius, meilės kalbas bei gebėjimą susikalbėti jomis bei žinių kaip atstatyti savo santuoką maldos bei tam tikrų konstruktyvių veiksmų pagalba.

PASIRYŽUSIOMS ŽENGTI atsakingus žingsnius su santykių specialisto ir bendraminčių palaikymu ir įveikti rimtas problemas, kurioms spręsti neužtenka vieno savaitgalio seminaro ar kelių psichologo konsultacijų, kad daryti tai, kas  ateityje leis mėgautis norimais rezultatais.

NORINČIOMS PRAKTIKOJE IŠBANDYTI UNIKALIĄ „ŠEIMYNINIŲ SANTYKIŲ PAGERINIMO PROGRAMĄ”.

MOKYMŲ FORMATAS IR STRUKTŪRA:

Mokymai vyks penkias savaitės iš eilės su kasdien atliekamomis praktinėmis užduotimis, po vieną teorinę paskaitą (santykių, moteriškumo ir kt. aktualiomis temomis) bei klausimų-atsakymų vakarą kas savaitę.

Kursas vyks internetu specialiai mokymams skirtoje uždaroje Facebook grupėje, prie kurios visos būsite prijungtos ir kurios niekas negalės matyti, išskyrus kurso dalyves. Tam, kad galėčiau jus prijungti prie šios grupės, mes turėsime tapti Facebook‘o draugėmis. Jungtis galite visos, nepriklausomai nuo Jūsų gyvenamosios vietos. Jūsų savarankiško darbo ir rezultatų aptarimas, savitarpio palaikymas ir atsakymai į Jūsų klausimus vyks grupėje. Eigoje kylančius klausimus visuomet galėsite užduoti Gintarei tiek viso kurso metu, tiek jam pasibaigus.

Kiekvieną antradienį ir ketvirtadienį nuo 18:00 val. vyks „gyvi” susitikimai on-line, kurie bus transliuojami šiam kursui sukurtoje FB grupėje. Susitikimų trukmė: iki 2 val.​ Bus daromi kiekvieno susitikimo video įrašai, kurie vėliau bus įkelti į grupę ir kuriuos galėsite peržiūrėti pakartotinai tol, kol gyvuos Facebook. Tos, kurios „gyvai“ dalyvauti negalės, visada turės galimybę peržiūrėti video įrašus ar susipažinti su paskelbtomis užduotimis joms patogiu laiku.

MOKYMŲ KAINA: atsižvelgiant į dabartinį laikotarpį, susijusį su karantinu dėl viruso, už mokymus bus imamas „Širdies mokestis“ (paaukojimas pagal pajautą ir galimybes). Banko sąskaitos numerį pavedimui atlikti atsiųsiu visoms prisiregistravusioms.

KURSAS MOTERIMS „PALAIMINTA, PAGERINTA, ATSTATYTA, ATNAUJINTA SANTUOKA”

Visos mes giliai širdyje svajojome arba tebesvajojame apie gyvenimą poroje ILGAI IR LAIMINGAI…

Mes tiesiog norime būti mylimos ir mylėti, dalintis ir gauti, rūpintis ir būti rūpimomis, glostyti ir būti glostomomis, girdėti ir būti išgirstomis, padėti ir sulaukti pagalbos… Mes norime būti laimingomis ir daryti laimingais kitus!

O kaip dažnai nutinka realiame gyvenime? Mes sukuriame partnerystes, pradžioje labai džiaugiamės jomis, bet praėjus kuriam laikui jos kažkodėl pradeda nebedžiuginti, ima kelti kažkokius tai nepatogumus, gal net rimtas problemas ar rūpesčius. Dažnai pradžioje atrodę gražūs ir aistringi santykiai po kurio laiko tampa toksiškais, žalingais, griaunančiais. Gyvenimas pasidaro neramus ir nebemielas. Išgyvename santykių krizes, vėl bandome taikytis ir pradėti viską tarsi iš naujo…

Norėti tai mes norime, tačiau vis rečiau gali sutikti tokius, kurie tikrai kažką daro, kad atgaivinti ar puoselėti savo santuokas. Mes taip dažnai pamirštame, kad šeima – vienas svarbiausių vertybių bei nuostabiausių dalykų ir priimame ją kaip kažkokį savaime suprantamą dalyką, kurį paliekame tarsi savieigai… Pamirštame, kad MYLĖTI – reiškia norą ir veiksmą, kuris skatina mus nuolatos puoselėti, auginti, atgaivinti savo santykius poroje, vardan savo laimingo ir harmoningo šeimyninio gyvenimo. MYLĖTI – tai veikti nuolatos, o ne būti pasyviems ir stebėti viską tarsi iš šono. MYLĖTI – tai noras padaryti kažką gero dėl kito. Tik mes dažniausiai santykiuose norime, kad kitas keistųsi, kad kitas kažką darytų, mus vertintų, gerbtų ir pan. Vis reikalaujame ko nors iš kito, tuo tarpu pamirštame, kad reikia pirmiausiai žvilgsnį nukreipti į save. Tad raginsiu Jus pradėti nuo savęs ir panorėti imtis veiksmų, kad padaryti savo sutuoktinį laimingesnį…

Mano Jums siūlomas keliasduoti savo santuokai dar vieną šansą! Kviečiu Jus, mielo moterys, atsiraitoti rankoves ir imtis atkaklaus darbo, kviesti Dievą ir bendramintes moteris į pagalbą ir veikti išsijuosus vardan savo šeimyninės laimės, iš pagrindų pasikeisti pačiai ir įveikti visas krizes, nesantaikas, pykčius, nuoskaudas, liūdesį, nerimą ir pakeisti visa tai meile, džiaugsmu, priėmimu, supratimu, ramybe, palaiminimu. Pasikeisite Jūs, pasikeis ir Jūsų aplinka.

BŪTENT DABAR JŪS TURITE PUIKIĄ GALIMYBĘ žengti didelį žingsnį vardan savo santykių pagerinimo, atstatymo, reanimavimo, išgelbėjimo ar pan. Jei norite kardinalių pokyčių, tuomet šis kursas tikrai bus Jums labai naudingas.

Net jei ir praėjus visą šitą kelią Jūs suprasite, kad su esamu partneriu Jums jau tikrai nebe pakeliui, tai bent ranką prie širdies pridėjusios galėsite sau pasakyti, kad padarėte tikrai viską, ką galėjote.

Šio kurso pamatas – mokymai apie santykius bei jų peripetijas bei unikali 30-ties dienų praktika „Palaiminta santuoka“ su maldomis bei atitinkamais veiksmais vardan savo laimingos šeimyninės ateities! bei unikali-autorinė „Santykių pagerinimo programa”. Šias praktikas atliksime visos drauge, atsiskaitant grupėje kas per dieną buvo nuveikta šia kryptimi, pasidalinant įžvalgomis, suvokimais, idėjomis ir pan. Atitinkami veiksmai drauge su bendramintėmis yra veiksmai bendrystėje. Veikiant drauge ir iš vien yra drąsiau, linksmiau, yra atskaitomybė vienos prieš kitą, pagalba viena kitai ar pan.

„Koks retas radinys sumani žmona! Brangesnė už perlus jos vertė! Vyras jai patiki savo širdį ir turi tikrą turtą. Ji atsilygina gerumu, o ne piktumu per visas savo gyvenimo dienas“ Pat. 31, 10-12


Šiame kurse pasinaudosime įstabia maldos Dievui galia, kuri yra kelias, kuriuo Dievo jėga ateina į jūsų šeimos gyvenimą ir palaimina jūsų santykius, jūsų vyrą ir jus pačią. Mes moterys turime ypatingą galią maldos pagalba savo santuoką apjuosti tarsi apsaugine siena. Dievo vardu mes turime valdžią ir galią užkirsti kelią blogio jėgoms ir leisti sklisti Dievo šviesai, meilei, išminčiai. Žmonų maldos už savo sutuoktinį tikrai turi ypatingą galią. Jos daug veiksmingesnės nei kitų žmonių maldos. Kreipsimės į Dievą pagalbos nugriauti bet kokias jus skiriančias sienas ir iškelti jūsų santuoką iš duobės, kokio ji gylio bebūtų, „pakeisti“ jūsų bei jūsų partnerio širdis, bei išgydyti visas širdies žaizdas ir atgaivinti meilę, kad galėtumėte vėl mėgautis nuostabiais tarpusavio santykiais. Niekas kitas daugiau negali to padaryti, tik Dievas. Ir Jis tai padarys Jūsų rankomis. Dievo galybė – poros pusėje, tad nepalikime savo santuokų likimo valiai ir kaukimės už jas maldoje, išmintingais ir meile kupinais veiksmais, turėdamos vilties ir laimingos santuokos viziją.

KURSĄ VEDĄ: GINTARĖ DAVAINIENĖ – lektorė, rašytoja, knygų “Svajonę paversk tikrove” ir „Attract Your Dreams“ autorė. Saviugdos klubo „Žaliasis bambukas“ vadovė. Sertifikuota NLP, „ThetaHealing“, Reiki metodų praktikė, regresologė, numerologė. Baigė bazines Geštalto psichoterapijos studijas Vilniaus Geštalto institute. Studijuoja psichoterapiją toliau Lietuvoje ir užsienyje. Saviugdos specialistė, konsultuojanti sielos paskirties, karminių užduočių pagal gimimo datą nustatymo, veiklos ir partnerio savo sielai atradimo, santykių atstatymo bei partnerių suderinamumo ir poros bendrų užduočių nustatymo, asmeninės motyvacijos, sąmoningo minčių valdymo, įsitikinimų transformavimo, norų ir tikslų išsigryninimo klausimais. Patyriminių ir motyvacinių kelionių organizatorė ir vadovė. Turi 15 metų įmonių kūrimo bei valdymo ir 24 metus tiesioginių pardavimų ir rinkodaros patirtį. Platesnę informaciją apie lektorę ir jos veiklas, individualias konsultacijas rasite internetiniuose puslapiuose: www.dreamer.lt ir www.zaliasisbambukas.lt / FB – Gintare Davainiene ir „Tikslo link“ / Instagram – gintare_davainiene

MOKYMŲ KAINA: atsižvelgiant į dabartinį laikotarpį, susijusį su karantinu dėl viruso, už mokymus bus imamas „Širdies mokestis“ (paaukojimas pagal pajautą ir galimybes). Banko sąskaitos numerį pavedimui atlikti atsiųsiu visoms prisiregistravusioms.

KONTAKTAI REGISTRACIJAI IR PASITEIRAVIMUI: el. p. gintare@dreamer.lt  arba telefonu 8-698-00058.

Registruojantis nurodykite prašau savo mob. telefono numerį bei savo Facebook‘o profilio vardą.

Laukiame prisijungiant moterų, norinčių rimtų pokyčių savo šeimyniniame gyvenime.

ATSILIEPIMAI IŠ PRAĖJUSIO G.DAVAINIENĖS INTERNETINIO KURSO „LAIMINGA MOTERIS“:

Vidmantė Mejerienė / Kurso užduotys nebuvo sunkios, vykdžiau su malonumu ir užsidegimu, visada galvojau kad esu viena tokia nerami ir nuolatos ieškanti, bet čia radau daug bendraminčių ir įkvepiančių moterų kurios man parodė, kad nesvarbu kiek tau metų, kas tu esi, ir kaip kartais š…tau galbūt sekasi, bet tu vis tiek gali save sukurti iš naujo, jaučiausi ne viena viso kurso metu😊 Dabar jaučiuosi ramesnė, geresne mama ir žmona, jaučiu norą keistis ir ieškoti savęs.
Visą gyvenimą jaučiausi, lyg stovėčiau prie šviesoforo ir niekaip negalėčiau pereiti per gatvę… pro mane eina žmonės, bet aš nerandu to kelio ir toliau stoviu, bet dabar aš perėjau ta kelią, ir ne viena, o su savo šeima ♥️ Jaučiuosi išsilaisvinusi nuo savo negatyvių minčių, dažnai dėkoju už tai ką turiu, pradėjau matyti koks gražus pasaulis, mėgaujuosi žydinčiais medžiais, paukščiais. Pradėjau dėkoti, kad pabudau ir galiu būti šio pasaulio dalimi😊
Susirašiau svajones ir tikslus, net negaliu visko perteikti raštu kiek daug gavau iš šių kursų ne visi jausmai taip lengvai aprašomi, jaučiuosi pakylėta, ir supratau kokia esu galinga, ir kiek daug nuo manęs priklauso, mano vyras laimingesnis ir mano vaikai nes aš laiminga♥️ Vyras sakė: „Tikiuosi ta ragana nebegrįš”🤭😬Ačiū už kursą, buvo tikrai verta♥️♥️♥️♥️😊

******

Edita Marcinkienė / Nuoširdžiai dėkoju Gintare Davainiene už nuostabų kursą. Dėkoju už Jūsų atsidavimą ir norą mums padėti. Tiek daug medžiagos, informacijos ir meilės įdėjot! Jau dabar jaučiu pokyčius savyje ir aplink. Labai tikiu, kad tai tik pradžia 🌝. Labai džiaugiuosi, kad pasirinkau šį kursą. Tik gailiuosi, kad neatsiradot mano gyvenime anksčiau. Tikiuosi draugauti su jumis ir toliau 💋❤

******

Iveta Eidukevičienė / Laba😊Esu labai dėkinga už tą laiką, praleistą su jumis 😉 Užduotis atlikinėjau visas sąžiningai ir dabar rašau savo norus, darau meditacijas kaip ir rekomendavot iš lėto ir man tai laaaabai patinka. Pasirodo, kad laiko viskam užtenka (nors prieš tai man jo trūko), tapau daug ramesnė (dar neturėjau nei vieno pykčio priepuolio), tikiuosi jie liks praeity 😉 Labai seku savo kalbą, tai pasirodo net žodžių kartais išsireikšti pritrūksta😂 Stengiuosi išmesti visus neiginius ir netinkamus epitetus. Ir rezultatas puikus!!!!! Jaučiuosi fantastiškai 🤩🤩🤩 Aš laiminga ir mano šeima laiminga 😍 Tik supratau, kad nieko šiaip sau nenutinka😉 Stengiuosi viską surašyti trumpai😄nes bijau išsiplėsti… Paskaitos atvėrė man akis į esamą situaciją iš teigiamos pusės, tai tikrai laaaabai didelis Ačiū. Po kokio mėnesio tikrai dar papildysiu savo rašinėlį 😉

******

Ieva Gečienė / Kursas nuostabus, tai investicija visam gyvenimui į save ir kartu į savo šeimą. Užduotys buvo lengvos, tiesiog joms reikia laiko ir šiek tiek pastangų, jas atlikti iš širdies, pajausti, ką kiekviena tau duoda. Jaučiu, jog meditacijos tampa mano gyvenimo, kasdienybės dalimi. Jos be galo įkvepia ir įneša daug meilės bei šviesos. Tiek kurso teorija, tiek praktikos privertė save analizuoti ir ieškoti geresnės, laimingos savęs. Jaučiausi pakylėta, labai laukdavau paskaitų. Visa informacija, kurią gavau atrodo stebuklinga, lyg iš svajonių šalies bet kartu ir kasdieniška, paprasta. Kai ją taikau gyvenime, daug kas pasitvirtina ir suvokiu, kad taip iš tiesų ir yra, visatos dėsniai tikrai veikia. Patiko tai, kad su teorija išgirdau ir daug gyvenimiškų, įtikinančių pavyzdžių. Dabar jaučiuosi daug ramesnė, kai žinau savo tikslą, kaip siekti laimingos savęs. Tikrai ne kartą dar klausysiu paskaitas, nes suvokiu kaskart daugiau ir giliau. Labai pasikeitė požiūris į vyrą, į mūsų santykius. Supratau, kad kontrolė niekur neveda, tobulinu save tuo klausimu. Nežinau ar čia gerai, kad pradėjau matyti ne tik savo, bet ir kitų žmonių problemas, tarsi akys atsivėre, kodėl jie elgiasi vienaip ar kitaip. Dėkoju už tai, jog žinau, kaip elgtis, kad reikia priimti visus ir viską taip, kaip yra. Žinau ir noriu keisti save ir savo požiūrį. Noriu padėkoti už nuoširdumą, atsidavimą mūsų visai grupei. Tai nepaprasta patirtis, gyvenimo mokykla ir puikūs pamatai moteriškai laimei. Dėkoju💗

******

Laima Sriupsaitė / Labai džiaugiuosi galėdama dalyvauti šitame kurse. Užduotys buvo labai realios ir įveikiamos. Dirbdama su jomis supratau, kad esu linkusi į baimes kurios ateina iš vaikystės bei įsitikinimų. Supratau, kad labai mažai save analizavau. Tikriausiai tai taip pat dėl baimių. Labai patiko meditacijos (vis dar nesu tikra ar gerai jaučiu tą laužą, bet užkelti į viršų dar nepavyksta tai tikrai). Dirbant su Energo centrais buvo visko ir pykčio, ir noro verkti, bet tęsiu toliau. Pasistūmėjau su saviverte, pasitikėjimu. Ryte bėgu su šypsena, jaučiuosi laimingesnė. Suprantu, kad dar teks pakartoti šį kursą ir ne vieną kartą, kad prasivalyčiau stalčiukus galvoje. Ačiū jums labai!!!🙏

******

Nemira Bilevičienė / Kursas man asmeniškai buvo nuostabus. Tai antras mano toks kursas su Gintare Davainienės. Darau praktikas ir vis perklausiau pakartotinai kai kurias pamokas. Pokyčiai džiuginantys. Nors prieš darant praktikas protas vis pasišaipė sakydamas: “na na” 😊, bet po praktikų pokyčiai stulbinantys. Aš paleidau savo neharmoningus santykius su savo šeimos nariais ir tame tarpe su dukra. Prašiau dievo harmoningų santykių. Buvo baisu, tačiau aš pajutau tokį palengvėjimą ir laisvę ir savo pačios lengvumą, mano santykiai su dukra tapo tą pačią dieną kažkokie kitokie, tokie lengvesni ir mažiau varžantys. Tai nuostabu. Žodžiu, aš mokausi, valau save ir savo mintis. Po truputį keičiuosi ir einu savo svajonių link. Esu dėkinga jums už jūsų vedimą, už tai, kad dalinates savo patyrimais ir žiniomis.

******

Tamara Javakhi / Esu dėkinga Visatai, kad man atsiuntė Tave, Gintare. Visas gyvenimas mus veda ten kur ir ko mums reikia, mums reikia tai pastebėti. Ačiū miela Gintarė už nuostabų sąžiningą kursą, mums buvo duota pilna nuostabiausia informacija. Tu nepagailėjai savo žinių mums. Buvo nuostabus kursas, konkretus kursas, visa medžiaga mums buvo duota, matėsi, kad Gintarė buvo užgarantuota savo kokybe. Aš ilgai šioje srityje domėjausi apie energo centrus. Ką Gintarė pateikė, tai to nieks negalėjo padaryti iki šiol. Namų darbus dariau su malonumu. Aš daug ką atradau šiuose kursuose, ko niekada nebuvo niekas kalbėjęs, kaip moterų centrai maitina vyrą, kaip jie su mumis elgiasi. Tai teisybė, mano vyras man dabar dovanoja gėles ir viską padaro, ko aš tik noriu, daro su malonumu. Labai lauksiu kada atsidarys mano kiti centrai, kai galesiu buti Gausoje. Anksčiau buvau kursuose ir domėjausi karmomis, man buvo kosmusas,nieko nesupratau, žinau, kad esame susiję su Tėvais ir mane labai domino praeitis, mano šaknys, aš tos temos nesupratau kol nepasidariau pas Gintarę Matricos, kad žinočiau ką dar galiu geriau padaryti dėl savęs ir savo ateities. Ačiū. Užstrigimas man buvo su centru meditacijomis. Aš Gintarę iškankinau kol viską supratau💋 Kiek esu dalyvavusi kursuose, nuostabiausia patikimiausia asmenybė Gintarė. Visada mielai dalyvausiu kituose Gintarės kursuose, mielai dar darysiu porų sederinimo matricą. Ačiū už už nuostabų laiką, nuostabų iš širdies padarytą kursą, už nuoširdumą, nuostabią informaciją mes gavome, aš jau senai to kelio ieškojau, Visata mane atvedė🙏🙏🙏

******

Valdonė Meylan / Esu be galo dėkinga už šį kursą!!! Tikrai buvo labai įdomu ir vertinga! Ir toks didelis noras daryti visus namų darbus, nes iš karto jautėsi reali nauda. Beje, aš vis dar tęsiu meditacijas. Taigi, kursas dar vis tęsiasi! 😊
Labai ačiū, Gintare, už nuoširdumą, šilumą ir spinduliuojamą natūralumą, aš galėjau ir tavo pavyzdžio puikiai mokytis! 💓 Iki pasimatymo kituose kursuose! 🌟

******

Jūratė Rai / Labai dziaugiuosi kad dalyvavau siame kurse 🤗❤️ Pirmiausia tai labai dziaugiuosi kad mano gyvenime atsitiko tokiu blogu dalyku, del kuriu ir pasirinkau sita kursa 🙏  Dekoju jiems uz tai. Viso kurso uzduotis vygdziau su didziausiu malonumu 🤗😇 Laukdavau kiekvienos paskaitos. Rasiau laiskus ir verkiau 😭 ir dekojau…🙏 Kurso metu jauciau kaip po truputi keiciuosi i ta ”geraja, laimingaja” moteri, kas labai dziugino.. 🤗😊 Dabar tai vyksta kaip stebuklai kokie. Atejau cia nuliududi, issekusi… Kurso metu tiek daug gavau pamoku, pozityvo, energijos, meiles, kad dabar dziaugiuosi kiekviena gyvenimo akimirka. 😍😍😍 Strigimo atrodo buvo daug kur, o dabar labiau myliu save, suprantu kitus, nekontroliuoju kitu, esu ramesne, turiu daugiau pozityvo, nekritikuoju zmoniu, nejauciu kritikos ir is ju puses, sypsausi zmonem ir pasauliui.. 😍❤️🌎
Atejau su liudesiu, nes po devyniu metu draugystes su vaikinu visai buvo paslije musu santykiai. 😞 As liudejau ir jam buvo negerai. O dabar mes esame tokie laimingi kaip ka tik isimyleje. ☺️😍 Tiesiog kaip stebuklas koks pakeite musu santykius, musu bendravima vienas su kitu 🤗😇 Pagarba.. dovanos.. O geliu kiek… 🙈 💐😀🤫 As tikrai labai laiminga 🤗 Taip gera ir ji matyti isimylejusi is naujo ☺️🤫🤭 Visas kursas su Gintare Davainiene tai tikrai tokia nauda moteriai!!! Gintare Davainiene labai nuostabi mokytoja!!! 💓 Visas kursas pilnas meiles ir gerio! As prisipildziau!!! Esu LAIMINGA MOTERIS!!! 🤗😍 Noriu tobuleti ir tobuleti!!! 💖💖💖

******

Asta Virganavičienė / Tikiu aukštesniu vedimu. Tikiu,kad viskam savo laikas, kai esi tam pasiruošusi.Tikiu, kad susitinkame su tuo su kuo turime susitikti. Kodėl pasirinkau būtent šį kursą? Man buvo svarbu, kad žmogus kuris veda kursą tikėtų aukštesniu vedimu. Patiko pusiausvyra tarp praktinių ir teorinių žinių (savarankiškai ketinu kartoti); galimybė toliau naudotis; moterų dalinimusi, atvirumu; nejaučiau spaudimo daryti… Palietė daug dalykų. Labiausiai: miško meditacija, energetinių centrų ėmimo-davimo principas. Kas pasikeitė: pačios požiūris į save, kaip į moterį ir dar vyras padovanojo gėlių (kas būna tik per gimtadienius). Nieko sau galvoju – VEIKIA. Taip ir toliau TEBŪNIE. DĖKOJU🙏

******

Orinta O. / As parašysiu, o gal net ir video įrašysiu po energo centrų suharmonizavimo už dviejų savaičių. Bet kaip ten ne būtų, jau nuo kurso “Svajonių proverzis” mane įtikinote, kad žinote ką darote ir kaip galite padėti. ♥️♥️♥️  Jūs mylimiausia lektorė, kiek esu turėjusi kursų, kažkaip nuoširdžiai visą info be jokių kabliukų atiduodavote mums per kursą, kiti lektoriai iki galo nedasakydavo ir palikdavę kablius kitiems susitikimams 🌷💋💗

******

Daiva Prekevičienė / Pirmiausia tai savimi džiaugiuosi (čia kaip meilė sau), kad prisijungiau prie šio kurso. Mano pokyčiai moteriškumo link jau buvo prasidėję. Gintare Davainiene realiai viską ne tik patvirtino, bet ir davė įrankius. Gyvenime taip jau būna, kad perskaitom daug knygų, perklausom paskaitų, bet ar pritaikom? Toks kursas labai patogu, gali prisijungti ir klausimus rašyti bet kada. Gintare Davainiene tikrai viską 100% atsako. Dar labai apjungia moterų atvirumas. Pati tik dabar pasidariau tokia atvira, anksčiau labai varžiausi, labai rūpėjo, ką apie mane pagalvos. Man kursas dar nesibaigė, meditacijas darau, svajonių sąsiuvinį pradėjau. Su švytuokle dar netikrinau, nėra kur skubėti ir taip jaučiu, kad viska geryn. Tapau ramesnė, labiau pasitikinti, suprantanti šios akimirkos žavesį. Suprantu kaip svarbu save mylėti, kartais kokybiškai patinginiauti.

******

Jūratė Rai / Labai dėkoju Gintare Davainiene ir „Mylima veikla” už kursą 🤗❤ kaip nuo pat pradžių jaučiau gėrį, meilę, šilumą iš Gintarės taip ir visą kursą 💗 Klausiau idėmiai, sėmiausi viską,apie ką buvo kalbama, mokoma, patariama… Labai stipriai pajutau atrodo išsivalymą savo negatyvių minčių, negatyvios energijos ir pasipildymą gėrio, meilės, kantrybės, suvokimo apie tai ko kiekviena LAIMINGA moteris ir siekia savo gyvenime! Nuostabi mokytoja Gintarė mums tiek daug davė gėrio, meilės iš saves, kad norėjosi rieškutėmis semtis 🤗❤ Labai džiaugiuosi, kad dalyvavau šiame kurse 🤗 Juokaudama sakau, kad aš laimingėju ir laimingėju 🤗😁 Gintarei dėkoju, dėkoju, dėkoju 🙏❤❤❤