Individuali G.Davainienės konsultacija „EMOCINĖ KELIONĖ”

Apie konsultaciją plačiau:
KONSULTACIJA „EMOCINĖ KELIONĖ IŠSILAISVINIMUI IŠ NEGATYVIŲ EMOCIJŲ BEI FIZINIŲ NEGALAVIMŲ“. Konsultacijos metu klientas atlieka G. Davainienės vedamą ir kontroliuojamą unikalią meditaciją-vizualizaciją pagal unikalią metodiką, kuri Jums palengvins ir kiek įmanoma pagreitins emocinę bei fizinę savigydą, padės išsilaisvinti iš streso, baimių, nerimo, skausmo. Atsakymų į Jums ramybės neduodančius klausimus ir jūsų problemų priežasčių Jūs ieškosite patys savo viduje, savo praeityje, leisdamiesi per giluminius savo emocijų sluoksnius, pasitelkdami savo pasąmoninius klodus. Rasite garantuotai!!!
Šios giluminės vidinės kelionės į SAVO SAVASTĮ metu Jūs:
  • turėsite galimybę pilnai suvokti save, atrasti ir iki galo bei saugiai išsikelti ir išjausti savo ryškiausias ir jus labiausiai varginančias skausmingas emocijas (pyktį, nerimą, baimes, nuoskaudas, liūdesį, neapykantą, vidinę agresiją ir kt.) jūsų kūne.
  • Gausite atsakymus kokios Jūsų emocinių problemų giluminės-šakninės priežastys, galimai sužinosite su kokiais įvykiais ir/ar žmonėmis tai yra susiję ir pajėgsite suvokti gyvenimo Jums duodamas pamokas bei turėsite galimybę jiems atleisti ir paprašyti jų atleidimo.
  • Turėsite unikalią galimybę pasiekti Jūsų vidinį Dievišką šaltinį – Jūsų būties esmę ir pažvelgti į savo emocines problemas visai kitomis akimis – savo vidinio Dieviškumo ir besąlyginės meilės akimis;
  • Dalyvausite vizualizaciniame procese, kuriame Jūs susitiksite su savo artimaisiais, kurie galimai yra atsakingi už Jūsų dabartines emocines problemas, suteikė Jums daug skausmo ir turėsite galimybę su jais susitaikyti bei jiems nuoširdžiai atleisti, net jeigu Jums dabar atrodo, kad tai yra absoliučiai neįmanoma.
  • „Emocinės kelionės“ pabaigoje susiesite savo naujas emocijas, išgyvenimus ir suvokimus su savo ateitimi ir gausite savo laisvojo ir išmintingo „Būsimojo Aš“ patarimus bei vadovavimą savo „Dabartiniam Aš“. Suprasite ir pažinsite save giliau.
  • Turėsite galimybę čia ir dabar išgyti emociškai bei fiziškai ir iš pagrindų pakeisti savo gyvenimą ir išeiti iš nesibaigiančių problemų, nesėkmių, įvairiausių priklausomybių ar sveikatos negalavimų ar net „nepagydomų“ ligų ruožo. Atsisveikinsite su Jus slegiančia praeitimi ir žengsite didelį žingsnį į naują, kupiną meilės, daug sveikesnį, emociškai lengvesnį, visiškai naują gyvenimą.
  • Atrasite savo tikrąją savastį, savo „Dieviškos meilės šaltinį“, vidinę gelmę, ramybę, džiaugsmą, šviesą, vidinius lobius bei pajusite kas tai yra besąlyginė meilė.
Konsultuoja GINTARĖ DAVAINIENĖ  – lektorė, rašytoja, knygų “Svajonę paversk tikrove” (leidykla „Alma littera“) ir „Attract Your Dreams“ (išleista JAV, leidykla „Trafford publishing“) autorė. Saviugdos klubo „Žaliasis bambukas“ vadovė. Sertifikuota NLP, „ThetaHealing“ metodų praktikė, regresologė. Baigė bazines Geštalto psichoterapijos studijas Vilniaus Geštalto institute. Saviugdos specialistė, konsultuojanti asmeninio sielos pašaukimo („Visuminė likimo matrica”), „Sėkmės kodo” bei karminių užduočių („Karminis pasas”) pagal gimimo datą nustatymo, veiklos savo sielai atradimo, partnerių suderinamumo bei poros bendrų užduočių nustatymo, asmeninės motyvacijos, sąmoningo minčių valdymo, norų ir tikslų išsigryninimo klausimais. Patyriminių ir motyvacinių kelionių moterims bei paaugliams organizatorė ir vadovė. Turi 15 metų įmonių kūrimo bei valdymo ir 24 metus tiesioginių pardavimų ir rinkodaros patirtį.
Konsultacijos trukmė – nuo 2-3 val. (dirbama su klientu tol, kol jis pilnai užbaigia savo procesą).
Konsultacijai yra reikalinga: patogi apranga, nes atliekama klientui gulint ir rami aplinka.

Konsultacijos kaina – 100 Eur.

Konsultacija galima tik internetu (per Skype ar messenger’į).

Kontaktai registracijai arba pasiteiravimui: el. paštas gintare@dreamer.lt arba tel. 8-698-00058. Būtina išankstinė registracija. Dėl galimo konsultacijos laiko ir kainos teiraukitės asmenine žinute telefonu arba el. paštu.