Individuali konsultacija „INDIVIDUALI REGRESINĖ MEDITACIJA”

Kviečiame Jus į individualią konsultaciją „INDIVIDUALI REGRESINĖ MEDITACIJA” (Kelionė į praeitus gyvenimus) su Gintare Davainiene.

Regresinė terapija pasaulyje yra pažįstama jau virš 50 metų. Europoje ir Amerikoje veikia regresinės terapijos tyrimų centrai ir tarptautinės asociacijos, kuriuose dirba tūkstančiai diplomuotų psichologų ir regresologų iš viso pasaulio. Ši sritis tampa ne tik dvasinių, bet mokslinių tyrimų platforma. Lietuvoje šis reiškinys vis dar gana naujas ir egzotiškas, bet jau labai populiarėjantis. Per pastaruosius metus žmogaus sąmonė gerokai išsiplėtė, ir dabar jau nieko nebestebina tokios sąvokos, kaip karma, regresija, reinkarnacija, energetika, meditacija ir pan.

Regresinė meditacija – tai langas į anapus. Tai – saugus ir visiems prieinamas meditatyvinis būdas, vedant regresologo, nukeliauti laiku atgal į savo praeitus gyvenimus su tikslu pakeisti savo dabartį gyvenimą. Turėsite unikalią galimybę giliau pažinti save, savo tikrąjį AŠ, savo artimuosius ir suvokti savo amžiną dvasinę prigimtį bei rasti atsakymus į jums rūpimus klausimus, išspręsti „neišsprendžiamas“ problemas, kurios kaupėsi, galbūt, net ne vieną gyvenimą. Jos metu mes nekeičiame praeities įvykių, o keičiame tik savo požiūrį į juos.

Regresinės meditacijos metu galite išvysti save konkrečiame praeitame įsikūnijime, kuriame susiformavo Jūsų likimo „karminis mazgas“. Šį mazgą galima atrišti savo nauju suvokimu, požiūrio į situaciją pakeitimu, atleidimu, atsiprašymu, susitaikymu ir malda. Jos metu galima atrasti tikrąsias priežastis ir atsakymus į tai, kodėl Jūsų dabartiniame gyvenime vyksta tam tikri dėsningumai, nepageidaujami įvykiai, konfliktai, įgyjami priešai, susergama tam tikromis ligomis, net nuo mažų dienų atsiranda tam tikros baimės ar fobijos ir pan. Meditacijos metu pamačius tam tikrus praeito gyvenimo įvykius ir su tais įvykiais susijusius žmones ir pakeitus savo požiūrį į juos, pašalinant savo vidinius blokus galima išspręsti savo problemas iš esmės ir visiems laikams. Pakeitus savo buvusį suvokimą, keičiasi dabartinė sąmonė, o pasikeitus sąmonei, pasikeičia ir dabartinis gyvenimas.

Regresinės meditacijos metu Jūs galite:

  • Pamatyti ir suvokti savo sielos kelią;
  • Susitvarkyti savo dabartinį gyvenimą, priimant buvusio gyvenimo likimo smūgius ar negatyvius įvykius ir pakeičiant savo požiūrį į juos, nes pakeičiant savo suvokimą, susilpnėja arba iš viso išnyksta negatyvios karmos pasekmės;
  • Atrasti savo dabartinio gyvenimo problemų, mentalinių ligų priežastis bei išmokti tam tikras savo gyvenimo pamokas;
  • Suvokti jums nepageidaujamai besiklostančių santykių priežastis bei išvalyti tam tikras giminės negatyvias karmines programas, išspręsti asmenines bei tarpasmenines problemas;
  • Atleisti savo priešams ir skriaudikams, išsilaisvinti iš nuoskaudų, pykčio, neapykantos jiems, užbaigti vaidus ir nesutarimus, susitaikyti bei padėkoti už visas savo patirtis;
  • Išsilaisvinti iš sunkių priklausomybių, atsikratyti savo baimių, vidinių blokų ar fobijų, o ypatingai mirties baimės;
  • Pamatyti savo praeituose gyvenimuose turėtus talentus bei gebėjimus ir „persinešti” juos į dabartinį gyvenimą; ugdyti savo įgimtus talentus, atskleisti savo kūrybiškumą;
  • Pamatyti savo gyvūną totemą;
  • Turėti visiškai naujas ir unikalias patirtis;
  • Atrasti daugiau vidinių jėgų ir galimybių gyventi labiau pilnavertį gyvenimą.

Kiekviena regresinė meditacija yra unikali ir nepakartojama, atverianti Jums vis kitą praeito gyvenimo vaizdinį ir duodanti naujas patirtis.

Rekomenduojama prieš šią konsultaciją pagalvoti apie savo ketinimus, klausimus, intencijas, apie tai, ką norėtumėte paleisti, išgydyti, transformuoti ar sužinoti, nes galimai pakliūsite į tą gyvenimą, į kurį nuves jūsų vidinė intencija. Atsineškite į šį procesą labai rimtai ir atsakingai. Pagal Jūsų tikėjimą Jums bus ir duota…

Labai svarbu po šios meditacijos pradėti gyventi su nauju, pasikeitusiu požiūriu į aplinką, į žmones ir į savo gyvenimą, nes jeigu laikysitės tų pačių pažiūrų ir elgesio modelio, tuomet vėl iš naujo imsite užrišinėti savuosius „karminius mazgus“.

DĖMESIO! Tai – ne regresinė hipnozė, tai – saugi meditatyvinė praktika. 

Gintare DavainieneRegresinės meditacijos vedančioji GINTARĖ DAVAINIENĖ – lektorė, rašytoja, knygų “Svajonę paversk tikrove” (leidykla „Alma littera“) ir „Attract Your Dreams“ (išleista JAV, leidykla „Trafford publishing“) autorė, saviugdos klubo „Žaliasis bambukas“ vadovė, sertifikuota „Reiki”, NLP ir „ThetaHealing“ praktikė, regresologė. Baigė bazines Geštalto psichoterapijos studijas Vilniaus Geštalto institute. Saviugdos specialistė, konsultuojanti sielos paskirties, asmeninių bei poros karminių užduočių nustatymo pagal gimimo datą, asmeninės motyvacijos, sąmoningo minčių valdymo, norų, tikslų, svajonių veiklos bei svajonių partnerystės išsigryninimo bei atradimo klausimais. Patyriminių ir motyvacinių kelionių organizatorė ir vadovė. Turi 15 metų įmonių kūrimo bei valdymo ir 24 metus tiesioginių pardavimų ir rinkodaros patirtį. Platesnę informaciją apie lektorę ir jos idėjas rasite www.dreamer.lt

Konsultacijos trukmė – 1,5 val. / Konsultacijos kaina – 70 Eurų.

Dėl galimo konsultacijos laiko teiraukitės asmenine žinute telefonu arba el. paštu.

Konsultacijai yra reikalinga: tyli ir rami aplinka. Konsultacija galima tik internetu (per skype ar messenger’io video).

SVARBU! Regresinės meditacijos dieną negalima vartoti alkoholio ir raminamųjų vaistų. Meditacijoje negali dalyvauti asmenys, vartojantys antidepresantus, psichotropines medžiagas bei turintys psichikos sutrikimų.

Kontaktai registracijai arba pasiteiravimui: el. paštas gintare@dreamer.lt arba tel. 8-698-00058. Būtina išankstinė registracija.

Apie kitas G. Davainienės konsultacijas plačiau >>>