Individuali G.Davainienės konsultacija „POROS SUDERINAMUMO ŽEMĖLAPIS“

Individuali G.Davainienės konsultacija „Poros suderinamumo žemėlapio sudarymas ir jo išaiškinimas“, remiantis kabalistine Sefirų schema, tapatinama su Gyvybės ir pažinimo medžiais bei vakarietiška „hermetine“ tradicija, kitaip vadinamai „Taro kabala“ sistema ir numerologija. 

Ši konsultacija Jums jeigu Jūs norite:

  • suprasti dėl ko jūsų gyvenime atsirado (sutikote) tam tikrą žmogų ir kokia Jūsų bendra poros misija, kokios jūsų užduotys būtent šioje poroje;
  • sužinoti kaip teisingai sąveikauti su savo partneriu / vaiku / draugu / tėvais / biznio partneriais;
  • suvokti ką galite duoti kitam žmogui bei ką reikia pradirbti savo paties charakteryje;
  • suprasti ir sužinoti kokie bendri išbandymai jūsų laukia bei ką daryti, kad juos įveikti kuo harmoningiau;
  • harmonizuoti savo poros santykius ir gyventi su savo partneriu meilėje, taikoje, pilnatvėje ir džiaugsme.

Konsultacijos metu:

  1. Sudaromi abiejų partnerių individualūs sielos pašaukimo bei užduočių numerologiniai-energetiniai žemėlapiai, pagal kuriuos diagnozuojamos kiekvieno partnerio sielos paskirtys, užduotys, giminės užduotys per tėvo ir motinos giminės liniją, gebėjimai, talentai, jo realizacijos potencialas pagal jo gimimo datą bei jam nuo gimimo suteiktą vardą ir pavardę. Atrandamos problemų priežastys, pasiūlomi individualūs jų sprendimai.
  2. Iš šių jūsų atskirų žemėlapių yra sudaromas jūsų poros suderinamumo žemėlapis, išskaičiuojamos jūsų bendros skaičių energijos ir žiūrima kaip jos dera viena su kita. Gausite detalų šio suderinamumo žemėlapio išaiškinimą su tikslu, kad sužinotumėte ir suvoktumėte kokias užduotis Jūsų porai reikia įvykdyti asmeniškai dėl savęs, dėl sociumo ir dėl Dievo bei kas vyksta ar įvyks Jūsų gyvenime jeigu tų užduočių nevykdote.

Turėsite galimybę net tik pilnai suvokti save, savo partnerį, bet gausite ir konkrečius bei unikalius veikiančius korekcinius įrankius vidinių resursų atskleidimui, potencialo realizacijai ir bet kokių jums svarbių gyvenimo situacijų pataisymui.

Jei nori harmoningų santykių, bet nesijauti pilnai savirelizuotas asmeniniame gyvenime, turi sudėtingus santykius su tau svarbiais žmonėmis (su sutuoktiniu, vaikais, tėvais, verslo partneriais ar kolegomis), jei nesiseka sukurti harmoningos partnerystės, esi nelaimingas partnerystėje, tavo gyvenime trūksta džiaugsmo, harmonijos, meilės, jeigu sieki atrasti vidinę pusiausvyrą, harmonizuoti savo santykius bei suvokti savo poros gyvenimo pagrindines pamokas ir užduotis, tai šios žinios skirtos kaip tik tau.

Konsultuoja GINTARĖ DAVAINIENĖ  – lektorė, rašytoja, knygų “Svajonę paversk tikrove” (leidykla „Alma littera“) ir „Attract Your Dreams“ (išleista JAV, leidykla „Trafford publishing“) autorė. Saviugdos klubo „Žaliasis bambukas“ vadovė. Sertifikuota NLP, „ThetaHealing“ metodų praktikė, regresologė. Baigė bazines Geštalto psichoterapijos studijas Vilniaus Geštalto institute. Saviugdos specialistė, konsultuojanti asmeninio sielos pašaukimo („Visuminis likimo žemėlapis“), „Sėkmės kodo“, „Meilės kodų“ bei karminių užduočių („Karminis pasas“) pagal gimimo datą nustatymo, veiklos savo sielai atradimo, partnerių suderinamumo bei poros bendrų ir karminių užduočių nustatymo, asmeninės motyvacijos, sąmoningo minčių valdymo, norų ir tikslų išsigryninimo klausimais. Patyriminių ir motyvacinių kelionių moterims bei paaugliams organizatorė ir vadovė. Turi 14 metų įmonių kūrimo bei valdymo ir 23 metus tiesioginių pardavimų ir rinkodaros patirtį.

Konsultacijos kaina – 100 Eurų. Konsultacijos trukmė – 2 val. Porai, kuriai yra sudaromi individualūs „Visuminiai likimo žemėlapiai“, „Poros suderinamumo žemėlapio“ kaina – 40 Eurų (konsultacijos trukmė 1 val.). Jei individualius „Visuminis likimo žemėlapis“ sudaromas tik vienam partneriui, tuomet „Poros suderinamumo žemėlapio“ kaina – 60-80 Eurų (konsultacijos trukmė 1,0-1,5 val.), priklausomai nuo pageidaujamos  gauti informacijos apie partnerį.

Konsultacijai yra reikalinga: Jūsų bei partnerio gimimo datos bei vardas ir pavardė (moterims – ir mergautinė pavardė). Konsultacijos galimos ir per Skype.

Kontaktai registracijai arba pasiteiravimui: el. paštas gintare@dreamer.lt arba tel. 8-698-00058. Būtina išankstinė registracija.

Dėl galimo konsultacijos laiko ir kainos teiraukitės asmenine žinute telefonu arba el. paštu.

Apie kitas G. Davainienės konsultacijas plačiau >>>