Individuali G.Davainienės konsultacija „POROS SUDERINAMUMO MATRICA IR MEILĖS KODAI”

Individuali G.Davainienės konsultacija „Poros suderinamumo matricos” sudarymas ir išaiškinimas, remiantis dvejomis unikaliomis sistemomis: kabalistine Sefirų schema (tapatinama su Gyvybės ir pažinimo medžiais bei vakarietiška „hermetine“ tradicija, kitaip vadinamai „Taro kabala“ sistema ir numerologija) bei lemties aiškinimo sistema „Meilės kodai” pagal Robert Lee Camp metodiką. Atliekama bendrų poros energijų diagnostika biolokacijos metodo pagalba. 

Ši konsultacija Jums jeigu Jūs norite sužinoti ir suprasti:

  • kokia Jūsų poros bendra matrica ir kokios kiekvieno iš judviejų gimimo kortos, kaip jos  dera tarpusavyje, sąveikaujant planetoms;
  • esate sielinai ar karminiai partneriai ir kokias užduotis turite išspręsti poroje bei kaip dabartinius santykius veikia jūsų karmos ir praeito gyvenimo kortos;
  • iIšsiaiškinti savo meilės gyvenimo paslaptis, sužinoti kodėl esame tokie, o ne kitokie bei suprasti dėl ko jūsų gyvenime atsirado tam tikras žmogus ir išsiaiškinti ar šis asmuo jums yra tikrai tinkamas santuokai bei ilgam ir laimingam gyvenimui (netgi jei jau esate santuokoje), ar šis ryšys tinkamas santuokai, koks galimas suderinamumas ir intensyvumas poroje ir pan.;
  • kokia Jūsų bendra poros misija, kokios jūsų užduotys būtent šioje poroje;
  • kaip teisingai sąveikauti ir darniai gyventi su savo partneriu;
  • suvokti ką galite duoti kitam žmogui bei ką reikia pradirbti savo paties charakteryje;
  • suprasti ir sužinoti kokie bendri išbandymai jūsų laukia bei ką daryti, kad juos įveikti kuo harmoningiau;
  • harmonizuoti savo poros santykius ir gyventi su savo partneriu abipusėje meilėje, pagarboje, taikoje, pilnatvėje ir džiaugsme;
  • kokį asmenį jums būtų geriausia pasirinkti meilei, seksui ar santuokai;
  • duodami patarimai poros santykių atstatymui ir harmonizavimui.

Iš jūsų individualių matricų yra sudaromas jūsų poros suderinamumo matrica, išskaičiuojamos jūsų bendros skaičių energijos ir žiūrima kaip jos dera viena su kita. Gausite detalų šio suderinamumo žemėlapio išaiškinimą su tikslu, kad sužinotumėte ir suvoktumėte kokias užduotis Jūsų porai reikia įvykdyti poroje dėl savęs, dėl sociumo ir dėl Dievo bei kas vyksta ar įvyks Jūsų gyvenime jeigu tų užduočių nevykdote. Atrandamos problemų priežastys, pasiūlomi individualūs jų sprendimai.

Turėsite galimybę net tik pilnai suvokti save, savo partnerį, bet gausite ir konkrečius bei unikalius veikiančius korekcinius įrankius vidinių resursų atskleidimui, potencialo realizacijai ir bet kokių jums svarbių gyvenimo situacijų pataisymui.

Jei nori harmoningų santykių, bet nesijauti pilnai savirelizuotas asmeniniame gyvenime, turi sudėtingus santykius su dabartiniu partneriu, jei nesiseka sukurti harmoningos partnerystės, esi nelaimingas partnerystėje, tavo gyvenime trūksta džiaugsmo, harmonijos, meilės, jeigu sieki atrasti vidinę pusiausvyrą, harmonizuoti savo santykius bei suvokti savo poros gyvenimo pagrindines pamokas ir užduotis, tai šios žinios skirtos kaip tik tau.

Konsultuoja GINTARĖ DAVAINIENĖ  – lektorė, rašytoja, knygų “Svajonę paversk tikrove” (leidykla „Alma littera“) ir „Attract Your Dreams“ (išleista JAV, leidykla „Trafford publishing“) autorė. Saviugdos klubo „Žaliasis bambukas“ vadovė. Sertifikuota NLP, „ThetaHealing“ metodų praktikė, regresologė, numerologė. Baigė bazines Geštalto psichoterapijos studijas Vilniaus Geštalto institute, studijuoja psichoterapiją Lietuvoje ir užsienyje. Saviugdos specialistė, konsultuojanti asmeninio sielos pašaukimo („Visuminis likimo žemėlapis”), „Sėkmės kodo”, „Meilės kodų” bei karminių užduočių („Karminis pasas”) pagal gimimo datą nustatymo, veiklos savo sielai atradimo, partnerių suderinamumo bei poros bendrų ir karminių užduočių nustatymo, asmeninės motyvacijos, sąmoningo minčių valdymo, norų ir tikslų išsigryninimo klausimais. Patyriminių ir motyvacinių kelionių moterims bei paaugliams organizatorė ir vadovė. Turi 15 metų įmonių kūrimo bei valdymo ir 24 metus tiesioginių pardavimų ir rinkodaros patirtį.

Konsultacijos kaina – 150 Eur. Konsultacijos trukmė – 1,5 val. Dėmesio! Konsultuojama ne tik žodžiu, bet ir paruošiamas išsamus poros suderinamumo aprašymas. Nuolaida taikoma tiems, kurie jau turi apskaičiuotą asmeninį visuminio likimo žemėlapį (matricą). Tuomet poros matricos kaina – 120 Eur.

Konsultacijai yra reikalinga: Jūsų bei partnerio gimimo datos bei vardas ir pavardė (moterims – ir mergautinė pavardė). Gimimo laiko nereikia.

Konsultacijos galimos tik internetu (per Skype ar messenger’į).

Kontaktai registracijai arba pasiteiravimui: el. paštas gintare@dreamer.lt arba tel. 8-698-00058. Būtina išankstinė registracija.

Dėl galimo konsultacijos laiko ir kainos teiraukitės asmenine žinute telefonu arba el. paštu.

Apie kitas G. Davainienės konsultacijas plačiau >>>