Individuali G. Davainienės konsultacija „VISUMINĖ LIKIMO MATRICA”

Individuali G. Davainienės konsultacija „VISUMINĖ LIKIMO MATRICA” – tavo sielos pašaukimo, gyvenimo tikslo, asmeninės misijos, karminių užduočių, finasų bei santykių potencialo nustatymas pagal tavo gimimo datą bei vardą ir pavardę, remiantis kabalistine Sefirų schema, tapatinama su Gyvybės ir Pažinimo medžiais bei vakarietiška „hermetine“ tradicija, kitaip vadinamai „Taro kabala“ sistema ir numerologija.

Išskirtinis šios konsultacijos privalumas – atliksiu pilną Jūsų matricos energijų diagnostiką biolokacijos metodo pagalba, kas duoda labai tikslų suvokimą apie Jūsų esamą dvasinį ir energetinį bei fizinį lygį, bei galimų problemų visose Jūsų gyvenimo srityse „bendrą vaizdą” ir aiškų jų suvokimą bei sprendimų atradimą.

Apie konsultaciją plačiau:

Jei vis dar esi savęs paieškose, tebeieškai savo paskirties, savo mylimos veiklos, kurioje galėtum dirbti džiūgaudamas ir pilnai atskleisti savo įgimtą potencialą, unikalius talentus ir gebėjimus bei gauti norimą atlygį, jei nesijauti pilnai savirelizuotas nei profesinėje veikloje, nei asmeniniame gyvenime, jei vis trūksta pinigų, sveikatos, jei nesiseka sukurti harmoningos partnerystės arba turi sudėtingus šeimyninius santykius, esi vienišas arba nelaimingas partnerystėje, tai šios žinios skirtos kaip tik tau.

O gal tave nuolat lydi problemos, konfliktai, liūdesys, nesiseka įgyvendinti svajonių, pasiekti išsikeltų tikslų, trūksta noro bei motyvacijos? Jei tavo gyvenime trūksta džiaugsmo, harmonijos, meilės, tai šios konsultacijos metu gautos žinos tau gali padėti tai susigrąžinti.

Konsultacijos metu sužinosite kokias užduotis Jums reikia įvykdyti asmeniškai dėl savęs, dėl sociumo ir dėl Dievo bei kas vyksta ar įvyks Jūsų gyvenime jeigu tų užduočių nevykdai.

Gautos informacijos pagalba galite:

  • suvokti savo tikrąjį pašaukimą, atrasti savo tikrąjį kelią, savo sielos veiklą ir sužinoti ar Jums yra numatyta globali misija;
  • giliau save pažinti, sužinant savo asmenybės neigiamas ir teigiamas savybes, ydas, baimes ir baimių programas, fobijas, kompleksus, negatyvius įsitikinimus, talentus, gebėjimus, silpnąsias bei stipriąsias puses, savo sėkmės ir nesėkmių priežastis;
  • pagerinti savo gyvenimą, efektingai judant savo gerovės, finansinės laisvės, šeimyninės laimės, pilnos savirealizacijos, savo tikslų įgyvendinimo link maksimaliai naudingai sau ir aplinkiniam pasauliui;
  • atidaryti bei padidinti savo finansinį srautą, atverti duris Visatos gausai į savo gyvenimą;
  • sužinoti ką gi reikia daryti, kad atverti finasinės gausos ir harmonijos santykiuose kanalus; per kur „ateina” pinigai ir ko nedaryti, kad jų neužblokuoti;
  • sužinoti koks partneris yra tau tinkamiausias bei kaip harmonizuoti santykius su savo antrąja puse bei kitus jūsų kuriamų (ar niekaip nesukuriamų) santykių niuansus;
  • suprasti savo nesėkmių kuriant santykius priežastis; įgalinti save sukūrimui norimų santykių, net jei tau ligi šiol to nepavyko;
  • sužinoti apie jūsų giminės bei jūsų tėvų negatyvią karmą ir jos įtaką jūsų gyvenimui;
  • sužinoti kaip gydyti savo ligas bei jų dvasines bei psichosomatines atsiradimo priežastis;
  • atrasti vidinę pusiausvyrą bei suvokti savo gyvenimo pagrindines pamokas ir užduotis.

Turėsite galimybę net tik pilnai suvokti save, bet gausite ir konkrečius bei unikalius veikiančius korekcinius įrankius savo vidinių resursų atskleidimui, potencialo realizacijai ir bet kokių jums svarbių gyvenimo situacijų pataisymui.

MATRICOS konsultacijos metu pagal žmogaus gimimo datą bei jam nuo gimimo suteiktą vardą ir pavardę nustatoma: žmogaus sielos užduotys; asmeninis ir socialinis pašaukimai; globalinė ir dvasinė misijos; karminės užduotys santykių ir finansų sferose (ką daryti ir ko nedaryti gyvenime, kad būtų finansinė gerovė ir harmoningi santykiai su partneriu, finansinis bei santykių potencialai); tėvų karmos įtaka (užduotys per tėvo ir motinos giminės linijas, negatyvi giminės karma ir jos įtaka bei kaip ją išvalyti); ypatingi žmogaus gebėjimai, talentai, jų realizacijos potencialas; sveikatos bei energo centrų potencialas (kokias dvasines užduotis vykdyti, kad pasveikti?). Atrandamos žmogų kamavusių bei šiuo metu kamuojančių problemų priežastys, pasiūlomi individualūs jų sprendimo būdai.

Konsultuoja GINTARĖ DAVAINIENĖ – lektorė, rašytoja, knygų “Svajonę paversk tikrove” (leidykla „Alma littera“) ir „Attract Your Dreams“ (išleista JAV, leidykla „Trafford publishing“) autorė. Saviugdos klubo „Žaliasis bambukas“ vadovė. Sertifikuota NLP, „ThetaHealing“ metodų praktikė, regresologė, numerologė. Baigė bazines Geštalto psichoterapijos studijas Vilniaus Geštalto institute, toliau studijuoja psichoterapiją Lietuvoje ir užsienyje. Saviugdos specialistė, konsultuojanti asmeninio sielos pašaukimo („Visuminis likimo žemėlapis”), „Sėkmės kodo”, „Meilės kodų” bei karminių užduočių („Karminis pasas”) pagal gimimo datą nustatymo, veiklos savo sielai atradimo, partnerių suderinamumo bei poros bendrų ir karminių užduočių nustatymo, asmeninės motyvacijos, sąmoningo minčių valdymo, norų ir tikslų išsigryninimo klausimais. Patyriminių ir motyvacinių kelionių organizatorė ir vadovė. Turi 16 metų įmonių kūrimo bei valdymo ir 25 metus tiesioginių pardavimų ir rinkodaros patirtį. Apie Gintarės rengiamus mokymus visą info rasite šiame tinklapyje: http://gintaredavainiene.lt

„Visuminės likimo matricos” kaina – 150 Eur.
Į kainą įeina: matricos sudarymas, išsamus aprašymas (apie 11 lapų), matricos struktūros išaiškinimas (video įrašas) – visa tai gaunate iki konsultacijos išsamiam savarankiškam išstudijavimui ir pasiruošimui konsultacijai. Pati konsultacija su vyksta internetu ir trunka  apie 1,5 val. Konsultacijos metu aiškinamės kuo konkrečiau pagal kliento užklausą jam svarbius dalykus, atliekama pilna Jūsų bioenergetinė diagnostika biolokacijos metodo pagalba. Dovana – net 4 specialios ir Jums individualiai parinktos meditacijos diagnozuotoms probleminėms sritims spręsti.

DĖMESIO! Po šios konsultacijos labai rekomenduojama atlikti „Vidinio vaiko išgydymo terapiją”, po kurios ypatingai gerai atsistato visos žmogaus matricos energijos ir sprendžiasi Jūsų problemos. Turintiems sudarytą individualią matricą, „Vidinio vaiko išgydymo terapijai“ taikoma 30% nuolaida. Kaina 70 Eur. (vietoje 100 Eur).

Dėmesio! Sudaromos matricos ir vaikams.

Konsultacijai yra reikalinga: Jūsų gimimo data bei vardas ir pavardė (moterims – ir mergautinė pavardė). Gimimo laiko nereikia.
Konsultacijos galimos tik internetu (per Skype ar Messenger video).

Kontaktai registracijai arba pasiteiravimui: el. paštas gintare@dreamer.lt arba tel. 8-698-00058. Būtina išankstinė registracija.

Dėl galimo konsultacijos laiko teiraukitės asmenine žinute telefonu arba el. paštu.