Amber Dayva knyga „Attract Your Dreams”

Attract your dreamsKviečiu kartu su manimi pasidžiaugti mano vienos ir labai didelės svajonės išsipildymu – mano knyga „Attract Your Dreams“ yra išleista Amerikoje.  
Ši knyga nuo 2013-07-08 jau pasirodė www.amazon.com ir www.barnesandnoble.com internetiniuose knygynuose!!! 
Nuorodos:
1. AMAZON.COM tinklapyje –
http://www.amazon.com/Attract-Your-Dreams-Amber-Dayva/dp/1490707069/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1373303764&sr=8-1&keywords=Amber+Dayva+Attract+Your+Dreams
2. BARNES & NOBLE tinklapyje –
http://www.barnesandnoble.com/s/amber-DAyva-Attract-Your-Dreams?keyword=amber+DAyva+Attract+Your+Dreams&store=book&iehack=%E2%98%A0

 

Pilnas knygos pavadinimas – „ATTRACT YOUR DREAMS! A Dreamer‘s Primer. My Journey Toward My Dreams“.
Ši knyga yra apie sąmoningą svajojimą ir apie tai, kaip pradedančiajam svajotojui susigaudyti savo svajonių labirintuose ir siekti jų išsipildymo sąmoningu ir pačiu harmoningiausiu būdu. Jos pagalba tikiuosi įkvėpti daugybę žmonių keisti savo gyvenimą į tokį, apie kokį jie svajoja. Ji paremta mano ir man artimų žmonių gyvenimiška patirtimi.
Mintis parašyti šią knygą mane stebuklingai aplankė per mano 40-ąjį gimtadienį prieš 3 metus. Netikėtai gimusi mintis parašyti knygą ir troškimas, kad ji duotų naudą žmonėms, tapo mano Didžiąja Svajone. O su mintimi apie pačią knygą ir jos turinį, tą pačią dieną gimė ir mintis išleisti ją pirmiausiai ne savo šalyje Lietuvoje, bet Amerikoje.  Štai kodėl ji pirmiausiai yra išleista JAV.
Tikiuosi, kad kažkada ji pasirodys ir Lietuvos knygynuose. Kada tai bus, neįsivaizduoju.
Tačiau skaitantys angliškai ir norintys ją perskaityti jau galite šią knygą įsigyti minėtuose tinklapiuose.
Labai dėkoju visiems, prisidėjusiems prie mano svajonės išsipildymo!!!
Iš visos širdies dėkoju manimi tikėjusiems, mane įkvėpusiems, skatinusiems, raginusiems, palaikiusiems, patarusiems, padėjusiems, mane mylintiems ir manimi tikintiems. Ačiū, kad esate mano gyvenime. Aš jus labai myliu.
Su meile,
Gintarė Janina Davainienė (Amber Dayva)