Individuali G. Davainienės konsultacija „VISUMINIS LIKIMO ŽEMĖLAPIS“

Individuali G. Davainienės konsultacija „VISUMINIS LIKIMO ŽEMĖLAPIS (MATRICA)“ – tavo sielos pašaukimo, gyvenimo tikslo, asmeninės misijos, karminių užduočių nustatymas pagal tavo gimimo datą bei vardą ir pavardę, remiantis kabalistine Sefirų schema, tapatinama su Gyvybės ir Pažinimo medžiais bei vakarietiška „hermetine“ tradicija, kitaip vadinamai „Taro kabala“ sistema ir numerologija. Energijų diagnostika biolokacijos metodo pagalba.

Apie konsultaciją plačiau:

Konsultacijos metu nustatoma žmogaus sielos paskirtis bei užduotys, globalinė ir dvasinė misijos, karminės užduotys santykiuose ir finansų sferoje, užduotys per tėvo ir motinos giminės linijas, žmogaus gebėjimai, talentai, jo realizacijos potencialas pagal jo gimimo datą bei jam nuo gimimo suteiktą vardą ir pavardę. Atrandamos žmogų kamavusių bei šiuo metu kamuojančių problemų priežastys, pasiūlomi individualūs jų sprendimai.

Jei vis dar esi savęs paieškose, tebeieškai savo paskirties, savo mylimos veiklos, kurioje galėtum dirbti džiūgaudamas ir pilnai atskleisti savo įgimtą potencialą, unikalius talentus ir gebėjimus bei gauti norimą atlygį, jei nesijauti pilnai savirelizuotas nei profesinėje veikloje, nei asmeniniame gyvenime, jei vis trūksta pinigų, sveikatos, jei nesiseka sukurti harmoningos partnerystės arba turi sudėtingus šeimyninius santykius, esi vienišas arba nelaimingas partnerystėje, tai šios žinios skirtos kaip tik tau.

O gal tave nuolat lydi problemos, konfliktai, liūdesys, nesiseka įgyvendinti svajonių, pasiekti išsikeltų tikslų, trūksta noro bei motyvacijos? Jei tavo gyvenime trūksta džiaugsmo, harmonijos, meilės, tai šios konsultacijos metu gautos žinos tau gali padėti tai susigrąžinti.

Konsultacijos metu sužinosite kokias užduotis Jums reikia įvykdyti asmeniškai dėl savęs, dėl sociumo ir dėl Dievo bei kas vyksta ar įvyks Jūsų gyvenime jeigu tų užduočių nevykdai.

Gautos informacijos pagalba galite:

  • suvokti savo tikrąjį pašaukimą, atrasti savo tikrąjį kelią, sužinoti ar Jums yra numatyta globali misija, giliau save pažinti, sužinant savo asmenybės charakteristiką, talentus, silpnąsias bei stipriąsias puses;
  • suvokti ir pamatyti savo sėkmės ir nesėkmių priežastis, savo asmenines neigiamas ir teigiamas savybes;
  • pagerinti savo gyvenimą, efektingai judant savo gerovės, finansinės laisvės, šeimyninės laimės, pilnos savirealizacijos, savo tikslų įgyvendinimo link maksimaliai naudingai sau ir aplinkiniam pasauliui;
  • atidaryti bei padidinti savo finansinį srautą, atverti duris Visatos gausai į savo gyvenimą;
  • sužinoti koks partneris yra tau tinkamiausias bei kaip harmonizuoti santykius su savo antrąja puse;
  • sužinoti kaip gydyti savo ligas bei jų atsiradimo priežastis;
  • atrasti vidinę pusiausvyrą bei suvokti savo gyvenimo pagrindines pamokas ir užduotis.

Turėsite galimybę net tik pilnai suvokti save, bet gausite ir konkrečius bei unikalius veikiančius korekcinius įrankius savo vidinių resursų atskleidimui, potencialo realizacijai ir bet kokių jums svarbių gyvenimo situacijų pataisymui.

Konsultuoja GINTARĖ DAVAINIENĖ – lektorė, rašytoja, knygų “Svajonę paversk tikrove” (leidykla „Alma littera“) ir „Attract Your Dreams“ (išleista JAV, leidykla „Trafford publishing“) autorė. Saviugdos klubo „Žaliasis bambukas“ vadovė. Sertifikuota NLP, „ThetaHealing“ metodų praktikė, regresologė. Baigė bazines Geštalto psichoterapijos studijas Vilniaus Geštalto institute. Saviugdos specialistė, konsultuojanti asmeninio sielos pašaukimo („Visuminis likimo žemėlapis“), „Sėkmės kodo“, „Meilės kodų“ bei karminių užduočių („Karminis pasas“) pagal gimimo datą nustatymo, veiklos savo sielai atradimo, partnerių suderinamumo bei poros bendrų ir karminių užduočių nustatymo, asmeninės motyvacijos, sąmoningo minčių valdymo, norų ir tikslų išsigryninimo klausimais. Patyriminių ir motyvacinių kelionių moterims bei paaugliams organizatorė ir vadovė. Turi 15 metų įmonių kūrimo bei valdymo ir 24 metus tiesioginių pardavimų ir rinkodaros patirtį.

Konsultacijos kaina:
  • „Visuminio likimo žemėlapio“ sudarymas, aprašymas (apie 10 lapų) ir išaiškinimas – 100 Eur. Trukmė – 2 val. Dovana – 4 specialios ir Jums individualiai parinktos meditacijos diagnozuotoms probleminėms sritims spręsti ir negatyvios karmos valymui.
Konsultacijai yra reikalinga: Jūsų gimimo data bei vardas ir pavardė (moterims – ir mergautinė pavardė). Konsultacijos galimos ir per Skype arba Messenger’į.

Kontaktai registracijai arba pasiteiravimui: el. paštas gintare@dreamer.lt arba tel. 8-698-00058. Būtina išankstinė registracija.

Dėl galimo konsultacijos laiko teiraukitės asmenine žinute telefonu arba el. paštu.